3=4 на все ❤️
ua
3=4
Килимок для йоги | Graphite-графітовий
Килимок для йоги | Graphite-графітовий
3799 ₴
3=4
Резинки для спорту
Резинки для спорту
999 ₴
3=4
Килимок для йоги | Peony pink - пудровий
Килимок для йоги | Peony pink - пудровий
3799 ₴
3=4
Гантелі | Black graphite-чорні
Гантелі | Black graphite-чорні
2299 ₴
3=4
Килимок для йоги | Delicate blue-блакитний
Килимок для йоги | Delicate blue-блакитний
3799 ₴
Sold out
3=4
Гантелі | Dirty blue-блакитні
Гантелі | Dirty blue-блакитні
2299 ₴
Sold out
3=4
Обтяжувачі | Dirty blue-блакитні
Обтяжувачі | Dirty blue-блакитні
2199 ₴
Sold out

Спортивний інвентар для фітнесу

Якщо плануєте ефективно та безпечно займатися йогою, пілатесом та фітнесом, потрібно купити спортивний інвентар для жінок. Заняття вдома дозволяють економити час і за умови правильної організації процесу, дають не менший результат, ніж тренування в залі. Незалежно від виду спорту для тренувань знадобиться спеціальне спорядження та інвентар. Одна з головних причин використовувати гантелі, резинки, обтяжувачі під час виконання домашньої зарядки – підвищення особистої продуктивності.

Подивитись повну версію тексту

Інші причини замовити спеціальний інвентар:

 • Комфорт під час тренувань. Хороший тренувальний інвентар стійкий до впливу поту, легко миється, відрізняється компактними розмірами та ергономічною конструкцією.
 • Можливість урізноманітнити тренування. Завдяки використанню спортивних снарядів та пристосувань, можна виконувати більше вправ та опрацьовувати різні м'язи тіла.
 • Економія часу. Використання інвентарю у рази підвищує ефект від занять. Отже, для досягнення мети – зниження ваги, нарощування м'язової маси, підвищення гнучкості, потрібно менше часу.
 • Можливість підібрати обтяжувачі, гантелі та еспандери з урахуванням рівня підготовки та бажаних результатів. Вибирайте гантелі та обважнювачі з необхідною вагою, щоб підвищити ефективність тренувань та контролювати результат.
 • Безпека. Спеціальні вироби для спортом виготовлені з урахуванням вимог ергономіки. Гантелі оснащені зручними ручками, які не ковзають, легко їх утримувати в руці. Якісні килимки для фітнесу роблять із нековзних матеріалів, що зводить до мінімуму ймовірність отримання травм під час виконання вправ.
 • Збільшення витрат енергії виконання вправ. У середньому заняття зі снарядами підвищують витрати енергії на 200-300 ккал на годину, що сприяє прискореному схуднення.

Гарні килимки для йоги, гантелі, обтяжувачі та спортивні резинки мотивують до продовження тренувань та досягнення кращих результатів, допомагають відчувати психологічний комфорт.

Інвентар для фітнесу: види

Спортивний інструмент відрізняється призначенням, матеріалом виробництва, дизайном. Основні види:

 • Гантелі. Універсальні снаряди, які при правильному використанні замінюють кілька тренажерів. Підходять для тренування м'язових груп рук та ніг, преса, шиї та спини.
 • Обважнювачі для рук та ніг. Збільшують навантаження на м'язи, підвищують силу та витривалість спортсмена, допомагають активно спалювати калорії та худнути. Замінюють гантелі та гирі. залишаючи руки вільними.
 • Еластичні резинки. Універсальні пристрої, які призначені для зміцнення м'язів всього тіла, рук і ніг. Гумка для спорту задіює м'язи стабілізатори, які фіксують суглоби та допомагають зберігати рівновагу. М'язи стабілізатори зазвичай залишаються пасивними під час силового тренування без снарядів.
 • Килимки для йоги та пілатесу. Відіграють роль зручної опори, якщо потрібно виконувати вправи, стоячи, сидячи або лежачи на підлозі.

Гантелі збільшують навантаження на м'язи, які необхідно опрацювати. Вправи з гантелями тренують тіло, роблять фігуру підтягнутою та рельєфною у короткі терміни. Завдяки підвищеному навантаженню активно спалюються калорії, що призводить до прискореного зниження ваги. Гантелі забезпечують широку амплітуду рухів, допомагають покращити рухову координацію та розвинути пластику.

Спортивні обтяжувачі для рук і ніг часто використовують замість гантелі. Перевага рішення - надійна фіксація на зап'ясті або гомілки, що позбавляє необхідності тримати снаряд в руках. В результаті збільшується кількість вправ, які можна зробити з підвищеним навантаженням. Оптимальна вага обтяжувачів для фітнесу – 0,5-1 кг.

Робити вправи на килимку набагато зручніше та безпечніше ніж на підлозі. Ноги та руки не ковзають по поверхні, що забезпечує кращу стійкість тіла та допомагає уникнути травм. Нижній бік гарного килимка міцно притискається до підлоги, перешкоджаючи зсуву під час занять. Верхня частина частіше рельєфна, щоб легко фіксувати позицію, спираючись руками та ногами. Якісні килимки для занять йогою захищають м'язи та суглоби від пошкоджень у разі падіння та підвищених навантажень. Килимок для йоги необхідний для занять у залі та вдома.

Виробники пропонують різні моделі, що відрізняються розмірами, дизайном, матеріалом. Вимоги до якісного виробу – м'якість, пружність, щільність, довговічність. Типові розміри: довжина – 180-185 см, ширина – 60-68 см. Товщина виробу варіюється в межах 1,5-10 мм. Занадто товсті килимки не підходять для занять йогою. Через підвищену товщину знижується стійкість, що ускладнює виконання балансуючих вправ. Основні види матеріалу:

 • Поліуретан. Поліуретанові моделі з'явилися на ринку відносно недавно і одразу завоювали симпатії користувачів. Плюси – гігієнічність, підвищена міцність, покращене зчеплення із підлогою та руками. Поліуретановий килимок для йоги відрізняються гнучкістю, еластичність та довговічністю.
 • Натуральний каучук. Моделі забезпечують покращене зчеплення із підлогою. Вологі долоні не ковзають по покриттю. Плюси – відсутність синтетичних запахів та приємні відчуття при тактильному контакті. Мінуси – висока ціна, малий період експлуатації порівняно із виробами із синтетичних матеріалів.
 • Термопластичний еластомер (TPE). Моделі відрізняються протиковзкими властивостями та пружною, щільною структурою, довго зберігають привабливий вигляд та форму. Стійкі до вигоряння під впливом сонячних променів. Мінус – стають слизькими при намоканні.
 • Полівінілхлорид (ПВХ). Один із найпоширеніших варіантів на ринку. Плюси - низька ціна, підвищена пружність та м'якість. Мінус – низькі протиковзкі властивості. Період експлуатації залежить від густини матеріалу.
 • Етиленвінілацетат (EVA). Бюджетні моделі, які відрізняються пористою структурою та малою вагою. Не викликають алергії, м'які та відносно пружні – відновлюють форму після згинання та стискування. Недоліки – швидке зношування та низькі протиковзкі властивості.
 • Силікон. Силіконові моделі забезпечують міцне зчеплення із підлогою та тілом. М'який матеріал відрізняється покращеними амортизуючими властивостями. Недоліки – погано відновлює форму після розтягування чи згинання, на поверхні швидко утворюються подряпини та дефекти.

Тканинні килимки значно поступаються за властивостями аналогів полімерних матеріалів. Тканинні моделі тонкі, не створюють комфортних умов під час тренувань, не забезпечують достатньої амортизації (пом'якшення сили поштовхів та ударів).

Інвентар для фітнесу: як вибрати

Щоб правильно вибрати спортивні снаряди, визначте мету занять. Важкі гантелі та обтяжувачі підходять для нарощування м'язової маси. Легкі снаряди призначені для стабілізації м'язової системи, покращення підтримки зв'язок та суглобів. Основні критерії вибору:

 • Ціль тренувань (для схуднення, набору м'язової маси).
 • Матеріал виготовлення.
 • Рівень підготовленості (для початківців, досвідчених спортсменів).
 • Розміри.
 • Можливість тестування.

Від виду матеріалу залежить безпека занять, довговічність виробу та складність догляду. Вибирайте інвентар із матеріалів, які відштовхують забруднення, легко миються, тривалий час зберігають привабливий вигляд та функціональність.

Розміри та форма снарядів впливають на зручність та ефективність тренування. Занадто великі чи надто маленькі гантелі незручно тримати у руці. Оптимальний розмір гантелі: довжина – 18-29 см, ширина – 3,9-9 см. За формою бувають гантелі з вираженою ручкою або заглибленням для захвату пальцями. Виробники пропонують гантелі, виготовлені із різних матеріалів – сталі, сплавів металів, пластику. Моделі з покриттям з поліуретану або гуми не ковзають у руці, приємні на дотик.

Килимки для пілатесу та жіночі еластичні гумки для спорту вибирають з урахуванням зростання. Довжина килимка повинна перевищувати показник зростання на 20 см. Оптимальна довжина спортивної стрічки становить 45-100 см. Зі збільшенням довжини розширюється діапазон рухів, знижується ймовірність розриву гумки при розтягуванні, зменшується ризик травми. Надто довгий еспандер не підходить невисоким жінкам – зайва довжина заважає виконувати вправи.

Щоб зрозуміти, наскільки інвентар підходить для занять, потрібно буквально потримати його в руках. Приходьте до офлайн магазинів Sister's Aroma, щоб оцінити рівень зручності використання, ергономічність, якість матеріалів та естетичну привабливість.


Купити інвентар для фітнесу в інтернет-магазині Sister's Aroma

Якісний та красивий спортивний інвентар в Україні можна обрати в інтернет-магазині Sister's Aroma. Переваги для клієнтів:

 • У каталозі сертифікована продукція, виготовлена з урахуванням вимог безпеки та ергономіки.
 • Детальний опис кожної товарної позиції.
 • Консультування та допомога при доборі.
 • Доставка по Києву та регіонам – у термін від 1 дня.
 • Доступні ціни.

Купуйте жіночі гантелі для фітнесу, обтяжувачі, килимки для йоги та спортивні резинки, виготовлені з передових матеріалів. Представляємо увазі жінок, які прагнуть досконалого тіла, спортивні снаряди, які виглядають актуально та естетично. Використовуйте гарний інвентар, щоб тренування перетворилося на задоволення. Короткий огляд продукції інтернет-магазину Sister's Aroma:

 • Килимки з поліуретану, нейлону та натуральної гуми. Стійкі до зносу та впливу підвищених температур, відрізняються міцністю та еластичністю, відмінно зчіплюються зі підлогою, запобігають ковзанню рук та ніг.
 • Гантелі з металу із силіконовим покриттям soft touch, що забезпечує приємні тактильні відчуття. Матова, неслизька поверхня дозволяє легко утримувати снаряд у руці.
 • Обтяжувачі з металу із силіконовим покриттям soft touch. Обтяжувачі у вигляді блоків розміщені на резинці з фіксатором на липучці. Завдяки покриттю із силікону не ковзають на руці та нозі, забезпечують приємні відчуття при контакті зі шкірою.
 • Спортивні резинки з силікону, нейлону та шкіри. Міцні вироби ідеально фіксуються на ногах, не ковзають, не пережимають шкіру, не перешкоджають нормальному кровотоку.

Всі вироби виконані в стильному дизайні, відрізняються приємними ніжними кольорами. Консультанти інтернет-магазину Sister's Aroma дадуть відповіді на питання, допоможуть обрати спортивний інвентар з урахуванням рівня підготовки, потреб та побажань.

Приховати повну версію тексту
Фільтри
Показати
10%
YOUR COOKIE PREFERENCES
Continue without accepting
WELCOME TO eu.sistersaroma.com

Sister's Aroma Malletier use cookies, including third-party cookies, for functional reasons, for statistical analysis, to personalise your experience, offer you content that targets your particular interests and analyse the performance of our advertising campaigns.

You can either accept these cookies by clicking "Accept and Continue’, or click "Set cookie preferences’ to set your preferences.

What is a cookie?

A cookie is a small text file that is stored in a dedicated location on your computer, tablet, smartphone or other device when you use your browser to visit an online service. A cookie allows its sender to identify the device on which it is stored during the period of validity of consent, which does not exceed 13 months.

You may accept or reject the cookies listed below using the check box provided.

These cookies are required for optimum operation of the website, and cannot be configured. They allow us to offer you the key functions of the website (language used, display resolution, account access, shopping bag, wish list, etc.), provide you with online advice and secure our website against any attempted fraud.

These cookies are used to measure and analyse our website audience (visitor volume, pages viewed, average browsing time, etc.) to help us improve its performance. By accepting these cookies, you are helping us to improve our website.

These cookies allow us to provide you with online or in-store recommendations of products, services and content that match your expectations and preferences. By accepting these cookies, you are opting for an enriched and personalised experience.

These cookies are used for Sister's Aroma advertisements displayed on third-party websites, including social media, and are tailored to your preferences and to help us measure the effectiveness of our advertising campaigns. If you refuse these cookies, advertising (including ours) will continue to be displayed as you browse the Internet, although they will not be specific to your personal interests, and will therefore be less relevant.

You can change your preferences at any time by going to the "Cookies" module or to the "Privacy Policy" sub-section of the "LEGAL & PRIVACY" section. They are accessible through links at the bottom of any eu.sistersaroma.com website page.

See the list of cookies used on our site

For more information on our cookie policy, please click here