Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Свічки

Інтер'єрні свічки непомітно, але впевнено увійшли в наше життя, змінивши своє призначення й ставлення до них. З ними чудово зупиняти час, повертатися в минуле й задивлятися в майбутнє. Здавалося б, що тут дивного в чаші, наповненій воском?!

А тепер закрий очі та уяви, як витончений запах від аромасвічки торкається твоєї шкірі й проникає кудись глибше, ніж просто в свідомість. І ось ти вже відчуваєш радість, ностальгію, натхнення, усамітнення або навіть передчуття дива. Свічки з ароматом "Sister`s Aroma" в елегантній бетонній колбі - ідеальне джерело твоїх відчуттів і нового світосприйняття. У нас в наявності ароматизовані свічки, що викликають той спектр емоцій, який бажаєш саме тут і зараз.

Аромасвічки в нашому асортименті екологічні й натуральні, завдяки чому горять чисто та не створюють дискомфорту від горіння, який може зіпсувати чарівний вечір. Всі свічки з ароматом виготовлені вручну під чуйним контролем якості з використанням найбільш насичених і неповторних ароматів, адже ми також як ти любимо ввечері запалити свічку для незабутньої атмосфери.

Тому, що зустрітися з друзями, налаштуватися на романтичний лад, підготуватися до затишного вечора наодинці з собою у ванній або в компанії хорошого серіалу, прийняти осмислене рішення і, звичайно ж, загадати бажання - все це і навіть більше втричі приємніше в оточенні наших ароматизованих свічок зі змістом.

На кожен випадок і ситуацію у нас є різні свічки з особливим ароматом. І тут важливо не промахнутися з вибором, щоб отримати той магічний ефект, на який розраховуєш. До чого це ми? А до того, що улюблені аромати - така ж важлива частинка твого персонального простору, тому обирати їх потрібно з розумінням, чого хочеться й беззастережним знанням справи.

Для початку давай визначимося з тим, куди плануєш поставити ароматичні свічки. Спальня, передпокій, ванна або вітальня? В останньому випадку доречно використовувати більш насичені аромати, на відміну від ванни й спальні, куди ідеально підійдуть спокійні розслаблюючі композиції. Такі аромасвічки налаштують на відпочинок і допоможуть зі сном. Якщо ванна кімната невелика за розмірами, то аромат повинен бути скромним за звучанням. Якщо приміщення набагато більше, то бажано розставити кілька аромасвічок на відстані між собою, щоб чарівний запах м'яко створював атмосферу протягом днів, тижнів, місяців.

Найдивовижніше, що яким би не був твій інтер'єр, час доби або настрій, ароматичні свічки гратимуть нотами, наповнюючи атмосферу ароматами  без запаленого гніту. Це стильний аксесуар, який стане візитною карткою твого простору в залежності від обраної композиції. Більше не потрібно намагатися внести гармонію в свій будинок за тебе це зроблять свічки з ароматом.

Бурштинові переливи, пишність трояндових кущів, золотисті виноградники, карамельно-молочні ріки, гімалайські солі, ванільні фантазії, цукрові гори, грушеві сади, а може лимонні акценти наповнять будь-який простір після того, як поставиш нашу свічку в філігранній бетонній чаші поруч з собою. Надихайся, виділяйся, розслабляйся з аромасвічками "Sister`s Aroma".

Свічі оптом

Свічі оптом в Україні можна легко і просто, навіть не виходячи з дому в інтернет магазині Sister's Aroma. На сайті доступна зручна система покупки Свічки оптом онлайн або замовлення по телефону. У каталозі товарів наданий широкий вибір Свічки, серед якої ви зможете придбати саме те, що потрібно для вас. Наша компанія надає вигідні та приємні умови для співпраці оптовим покупцям. Sister's Aroma це найкраще поєднання оптової ціни і якості на арома свічки.

Наші соц мережі