Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Набори

Подарунковий набір - оригінальний знак уваги собі та близьким

Коли душа вимагає свята, а тіло ніжної розкоші, на допомогу приходять подарункові набори. Такий комплект завжди приємно отримати в подарунок або під настрій взяти самостійно з неповторного асортименту "Sister`s Aroma". У нас подарунковий набір купити можна в 2 кліка, але перед цим варто познайомитися ближче.

У вишуканому подарунку легко поєднати інтереси шанувальників ароматизованих продуктів - флакон нішевого парфуму, лосьйон, свічка, гель, аромат для дома.

Що ти хочеш відчути на собі? А що ти хочеш отримати взамін - освідчення в коханні, несміливий комплімент, максимальне розслаблення, хвилини відпочинку наодинці з собою або ж цілодобову турботу. Все залежить від того, який ти вибереш подарунковий набір. На будь-який випадок життя є своя магічна коробка, об'єднана ідеєю й оригінальним ароматом.

Як підібрати подарунковий набір? Топ-4 комплекти з турботою про тебе.

Про себе ми дізнаємося з вуст оточуючих, відносини сім'ї, друзів і колег, вчинків і цілої серії певних дій, досягнень і світовідчуття. Це все не так однозначно і в тобі ховається те, що не розгледіти в повсякденності? Подарунковий набір "About я" розповість про тебе краще, ніж найближча подруга. У фірмовій упаковці ти зустрінешся з парфумом travel версії, еко-свічкою, розумним лосьйоном для тіла та кремом для рук. Кожна деталь в коробці підібрана з особливим змістом, щоб ти пізнавала себе з великим задоволенням і розкривалася кожен раз іншою.

Все частіше хочеться абсолютної уваги до себе від оточуючих чоловіків. Слідом за неповторним шлейфом впадуть до твоїх ніг один за одним шанувальники, в яких буде тільки один вибір ... Це ти! "Date з ним" - міні набори, до складу якого входять розумний смарт лосьйон для тіла й улюблений нішевий парфум. В такому запашному комплекті ховається жіноча сила, та, що змушує обертатися на тебе й щоразу повертатися. Озбройся ніжною й сяючою шкірою, приємним чарівним запахом і впевненістю, що ти неповторна та єдина. Готуйся ловити погляди на собі!

Знайти свою ідеальну пару - одночасно мрія й мета життя. Що ти скажеш, якщо ми вже створили для тебе таку ідеальну пару? І тепер не потрібно піклуватися про насолоду? Все, що від тебе вимагається - це просто придбати набір, який заслужено вважається ідеальною парою для твоєї шкіри. "Ідеальний Match" - 100% попадання, якщо хочеш відключити потік думок і насолодитися моментом. Спочатку грайливо-контрастний або ніжно-теплий душ зі smart гелем S’. Потім нанести body лосьйон подвійним шаром, щоб просочити шкіру унікальною формулою насолоди. З таким тандемом тобі не доведеться думати, як розслабитися ... Тобі взагалі не доведеться думати, а тільки відчувати.

А що, коли найважливіше - знайти гармонію душі та тіла? Коли в своїх діях завжди орієнтуєшся на усвідомленість? Тоді "Йога time" - розумний комплект для того, щоб налаштуватися на тілесні й духовні практики в моменті тут і зараз. Два елементи: аромат для дому та свічка "Call me" допоможуть відчути внутрішні джерела сил і розчинитися в гармонії з ними. Наповни простір ароматами з дифузору, створивши атмосферу, орієнтовану на тебе й бажання, про які таємно мовчиш. На завершення запали еко-свічку, а далі довірся нашим парфумерним ноткам. Вони гарантовано подарують затишок і тепло як в будинку, так і в твоїй душі.

Придбати оригінальні набори парфумерії з різним наповненням - означає зробити ідеальний вибір для тих, хто шукає та сміливо експериментує. "Міксологія" - ексклюзивний подарунковий набір парфумерії, що дозволяє фантазувати й поєднувати аромати, порушуючи правила та стереотипи. Ось прямо зараз закрий очі та уяви свій ідеальний запах? А тепер втілюй свої найсміливіші бажання! Міні набори парфумерії з 5 ароматів створені, щоб показати, що все в твоїх руках.

Обирай, тестуй нові пропозиції, створені з безмежною турботою й любов'ю до тебе, які цінуються в усьому світі. Даруй парфумерні подарунки собі та тим, хто по-справжньому важливий для тебе в будь-який час.

Наші соц мережі