Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Фужерні аромати
1374
28 жов 2022
Фужерні аромати

Фужерні аромати

Фужерний аромат - це аромат, створений шляхом поєднання лаванди, дубового моху та кумарину, синтетичної форми бобів тонка. Як правило, у верхніх нотах є лаванда, яка надає верху аромату солодощі. Коли частка цієї солодощі випаровується, у гру вступають дубовий мох та кумарин. Перший надає аромату солодкого деревного відтінку, а кумарин пахне свіжо скошеним сіном.

У парфумерній діаграмі фужерна група ароматів зазвичай знаходиться десь на межі між деревної та свіжою групою.

Якщо узагальнити, то тип аромату фужерні — це ольфакторна родина, що має певну схожість із квітковими та шипровими парфумами. Подібно до шипру, який є жіночим напрямком у парфумерії, фужерний аромат є чітко чоловічою темою, яка проявляється у багатьох обличчях.

Поряд із традиційними інгредієнтами (лаванда, мох, суміш кумаринів) сучасні фужерні аромати часто включають ноти бергамоту, гальбануму та ветівера. Як правило, фужерні аромати відрізняються дуже чистим та природним запахом і характеризуються сухим, травянистим шлейфом луки. Маючи одночасно деревним і свіжим ароматом, фужерні парфуми дуже універсальні, їх можна носити в різних випадках, і вони, безумовно, повинні стати частиною повного парфумерного гардеробу.

Фужерний парфум: історія створення

Перший фужерний аромат був створений парфумером Полем Парку в 1882 році для будинку Houbigant. Він назвав свій витвір "Fougère Royale" і започаткував новий напрям у парфумерії. Він був першим, хто, прагнучи отримати трав'яний запах, схожий на запах папороті, витяг синтетичний компонент кумарин, ізолят із тонких бобів. Спочатку мсьє Парке призначав фужерні аромати для жінок. Але незабаром його фужерний витвір став дуже популярним серед модників того часу. Сьогодні фужери — це переважно чоловічі аромати. А сімейство шипрових ароматів – їхній жіночий аналог.

Був період, коли фужерні парфуми виходили з моди, але завжди відроджувалися і щоразу ставали дедалі популярнішими. Дякувати за це потрібно класичній природі. А сучасні парфумери додають нові унікальні штрихи у цю класичну категорію. Розкажемо про це докладніше.

Фужерний аромат: причина популярності

Почали використовувати фужерні парфуми? Ви почуватиметеся чудово. Адже фужер оточить вас неповторною, витонченою, трохи помітною атмосферою. За це колишні денді та сучасні модники цінують парфумерію цього виду. Згадайте чудово свіжі запахи дерева та лаванди в перукарні, куди ви приходили з дідусем. Так пахнуть фужерні аромати для чоловіків.

Відомо, що Мопассан був справжнім шанувальником Fougere Royale. І цінував його саме за ефект, що виникає під час догляду після гоління, що частково пов'язано з наявністю саліцилату бензину, який можна знайти також у сонцезахисному кремі. Але не забувайте, що фужерний акорд сублімує лаванду, за словами Крістофа Рейно, парфумера-творця Firmenich.

Фужерні чоловічі аромати цінуються за їхню силу та поширення. Нагадаємо, що входить до основного ароматичного букету:

 • Лаванда, квітка зі свіжими, водяними нотами, що часто використовується в косметиці для обличчя і тіла.
 • Бергамот, рослина з нотами цитрусів та тонізуючим ефектом.
 • Квітка герані зі свіжими зеленими нотами.
 • Дубовий мох, лишайник із землістими та підлісними нотками.
 • Кумарин, синтетичний продукт, витягнутий з тонких бобів.

А жіночі фужерні аромати не такі чисті. Їхня головна краса в присутності елегантних і теплих нот, які з'являються завдяки специфічним добавкам, наприклад, пудровими, легкими фруктовими або рожевими відтінками.

Цікаві факти про фужерні парфуми

Боби тонка, з яких отримують кумарин для фужерних ароматів, є плодами дерева Діптерікс запашний. Вони зовні нагадують "зморщене" насіння чорного кольору. Потрапили в парфумерний світ завдяки привабливому, глибокому аромату з танінами ванілі, мигдалю, східних прянощів. Кумарин, що отримується з тонких бобів, наділяє композиції теплом і незрозумілим магнетизмом.

фужерный аромат

Фужерні аромати для чоловіків із сухою шкірою розкриваються характерним звучанням пряних відтінків. Власники нормальної та жирної шкіри відчувають ароматну хмару з переважними легкими деревними нотами.

Парфум помірковано проявляє себе у вечірні години. Найбільш яскравий шлейф з'являється у прохолодному та морозному повітрі. Якісний фужерний аромат тримається на шкірі 6-8 годин, як легкий витончений шлейф.

Чоловічі та жіночі фужерні аромати – це найбільш популярний жанр у люксовому сегменті парфумерії. Він багато разів неодноразово змінював свій вигляд, підлаштовуючись під час. Але незмінно повертався до ароматичних трендів.

Переваги парфумів із фужерними нотами від Sister's Aroma

 • Парфумерія Sister's Aroma - це ароматична продукція з переважно природними, рідкісними компонентами.
 • Духи з фужерними нотами бренду випускаються обмеженими партіями. Це справді ексклюзивний продукт, який не зустрінеш у звичайному магазині.
 • Виробництво будується на якості та оригінальності, а не на здешевленні партії продукції.
 • Реалізуються фужерні парфуми Sister's Aroma лише через фірмові магазини та партнерські майданчики.
 • Замовити їх можна через інтернет. Кожен аромат супроводжується описом.
 • Завжди можна отримати консультацію фахівця, який розповість про ТОП парфуми, допоможе вибрати найкращий аромат з урахуванням індивідуальних особливостей.
 • У нішевому сегменті ринку є не лише фужерні аромати для чоловіків, але й добрі варіанти для жінок.

Часті питання

❓ Що таке кумарин?

❤️ Це речовина, яку використовують у парфумерії для надання ароматам фужерним деревного акорду.

❓ Чи підійде моєму хлопцеві фужерний аромат?

❤️ Вирішуйте самі. Ці парфуми підходять цілеспрямованим, ризикованим людям. Вони дозволяють підкреслити їхню мужність і зробити акцент на чуттєвості.

❓ У чому особливість фужерного парфуму для жінок?

❤️ Кращі композиції захоплюють глибиною, розбурхують уяву оточуючих чоловіків чуттєвістю. Жіночі фужери часто мають ноти цитрусу, роси, зелені та квітів. Ці акорди пом'якшують природну фужерну різкість.

❓ Що таке фужерні категорії?

❤️ Залежно від другорядних нот фужерні парфуми пахнуть по-різному. Найбільш цікаві фужерно-цитрусові поєднання, композиції з фруктовими та акватичними нотами.

Поділитися статтею:
Наші соц мережі