Знижка -25% на другий товар у чеку ❤️
ua
2023-10-10 21:32:02

Гіалуронова кислота: для чого вона потрібна вашій шкірі?

Чи може лише один компонент у косметиці одразу зволожувати, зменшувати зморшки, мати протизапальну дію і ще залишати оту приємну гладкість на шкірі? Може, якщо цей компонент – гіалуронова кислота. У цій статті про її основні властивості та класні переваги для нашої шкіри.
Що таке гіалуронова кислота і як вона працює у шкірі
Гіалуронова кислота – це компонент, який природно синтезується у нашому організмі та утримує вологу. З одного боку до її молекули приєднується вода, а з іншого колаген. Саме тому зволожена шкіра стає такою пружною та еластичною. До речі, лише 1 грам гіалуронової кислоти може притягувати до 6 літрів води. Це ж просто вау, погодьтесь.
З віком синтез колагену та гіалуронової кислоти у організмі знижується. Відповідно, зменшується і кількість вологи у шкірі: зморшки стають більш помітними, а шкіра починає втрачати свою еластичність.
Саме тут на допомогу приходять ті самі гіалуронові креми, сироватки, тоніки та місти. Вони постачають до шкіри такий важливий і абсолютно природний для неї компонент. І допомагають цим затримувати вологу та підвищувати еластичність. 
Але на зволоженні дія гіалуронової кислоти не завершуються. Бо вона також має антиоксидантні властивості. Тому, якщо гіалуронову кислоту поєднувати з іншими доглядовими компонентами, значно зменшується вплив ультрафіолету на шкіру.
Останнє, але не менш важливе. Гіалуронова кислота може зменшувати почервоніння, подразнення, пришвидшувати загоєння ран та відновлювати поверхневий шар шкіри.
Hyaluronic Acid vs Sodium Hyaluronate
Гіалуронова кислота буває різною. Але ключова відмінність – це молекулярна маса. Що менша молекула, то глибше вона проникатиме у шкіру. Які молекули кращі? Ні одні, ні інші. Найкраще – це їх поєднання.
Наприклад, у кремі Boosting Hydrater X10 ми використовуємо гіалуронову кислоту 8 видів. Таким чином важкі молекули працюють на поверхні, а менші – всередині. Їх поєднання дає вау-ефект зволоження.