SUMMER SALE  ❤️
2023-07-21 12:37:14

Sunscreen. Усе, що потрібно знати про захист від сонця

A little trick: у кінці статті є висновок, де ми зібрали найголовніше із цього тексту. Тому, якщо не знайдеться часу на всю статтю, ви можете прочитати лише його.
Для чого користуватися сонцезахисним кремом?
Трохи теорії: сонячне світло поділяється на промені, які впливають на наш організм. До Землі доходять лише два їх типи: UVA та UVB.
UVB промені впливають на верхній шар шкіри – епідерміс. Здебільшого завдяки їх дії ми отримуємо засмагу і можемо обгоріти.
UVA промені проникають у дерму – глибокі шари шкіри. Такий тип ультрафіолету провокує руйнування колагену та еластину, відмирання клітин, зміни у їх ДНК. 
Як результат впливу ультрафіолету: опіки, передчасне старіння шкіри, поява зморшок, ризик розвитку дерматиту та меланоми. Сонцезахисні засоби допомагають захистити вашу шкіру саме від цього.
Що таке фільтри, якими вони бувають і яким чином захищають нашу шкіру?
Компоненти у складі засобів, що здатні захистити нас від ультрафіолету – це UV фільтри. Вони поділяються на 2 типи: фізичні (мінеральні) та хімічні.
Фізичні фільтри працюють на поверхні шкіри. Вони відбивають ультрафіолет, як дзеркало, забезпечуючи нам захист від нього.
Хімічні фільтри дозволяють UV-променям проникати всередину шкіри, де ультрафіолет поглинається та переробляється у тепло. Такого типу фільтри бувають старого та нового покоління (більш стабільні).