Як правильно і куди наносити парфум?
Вміння правильно наносити парфуми на тіло приходить із досвідом та роками використання парфумерних продуктів. Кожен може вивчити прості прийоми та способи правильного нанесення, скориставшись рекомендаціями експертів.
Парфуми: що це, історія виникнення
Парфумерія - ароматичні речовини, які використовують для надання приємного запаху тілу, одягу, повітрю у приміщенні. Історія парфумерії налічує тисячоліття. Парфумерія відома з часів Стародавнього Єгипту. Місцеві жителі використовували ароматичні олії для захисту від сонячного випромінювання та проведення релігійних обрядів. У Стародавній Греції вперше з'явився прототип сучасних парфумів, зроблений з ароматних рослин та олії. Квіти фіалки, півонії, ірисів поміщали в холодну або гарячу рослинну олію, яка набувала відповідного аромату.
Люди навчилися правильно користуватися парфумом, насолоджуватися приємним запахом та підкреслювати високий соціальний статус.
На початку XVIII століття парфуми почали розливати у скляні флакони. На початку XX століття відбувся поділ парфумерних продуктів на чоловічі та жіночі види. У 90-х роках того ж століття з'явився перший аромат унісекс, який започаткував модну тенденцію. Сьогодні парфуми унісекс широко представлені в колекціях усіх відомих брендів.
Духи допомагають залишити незабутнє враження і відчувати впевненість у собі. Нішева парфумерія займає особливе місце у серцях шанувальників досконалих ароматів. Оригінальні ароматичні композиції - вибір людей, які хочуть виділятися та підкреслити індивідуальність. Щоб аромат повністю розкрився, потрібно правильно наносити парфуми.
Чому важливо наносити парфум правильно
Парфуми - вишукане задоволення в житті багатьох людей. Вдихання та носіння аромату формує стійкий емоційний зв'язок. Улюблений запах миттєво підвищує настрій та допомагає забути про проблеми. Аромати нагадують про значні події та доленосні зустрічі, удосконалюють особистий стиль.
Причини наносити парфум правильно:
- Індивідуальне сприйняття та оцінка оточуючими. Якщо наносити духи правильно, композиція розкривається виразними, вишуканими відтінками. Власник та оточуючі люди відчувають гармонійний, збалансований запах, задуманий парфумером.
- Продовження звучання аромату. Правильне нанесення гарантує продовження стійкості парфумів. Власник отримує можливість насолоджуватися улюбленим ароматом протягом дня.
- Безпека для шкіри та здоров'я. Наносьте духи правильно, щоб уникнути алергічних реакцій та інших проблем. Попадання парфуму в очі або слизову оболонку рота, носа може викликати сильне подразнення.
При правильному нанесенні навіть туалетна вода зі зниженою концентрацією ароматичних речовин пахне довше.
Куди потрібно наносити парфум
Перше правило - вибирайте правильний аромат, який співвідноситься з вашим світовідчуттям та внутрішнім станом. При виборі парфуму враховуйте сезон, час доби та привід. Для офісу найбільше підходять стримані композиції, для вечірнього побачення — чуттєві. Куди наносити нішеві парфуми:
- Пульсові точки - зап'ястя, шия, вигини ліктів, зони за вухами та під колінами.
- Волосся. Багатошарові волосяні стрижні чудово вбирають і довго зберігають запах.
- Одяг. Тканини ідеально вбирають аромат та повільно віддають.
Місця пульсації – найтепліші точки на тілі. У цих зонах близько поверхні розташовані великі артерії. Кров рухається судинами і нагріває шкіру. З теплої поверхні швидше відбувається випаровування, що сприяє поширенню аромату повітря.
Щоб забезпечити приємний запах волосся, розпиліть парфум на гребінець і розподіліть по вологому волоссю. Це найпростіший спосіб збільшити стійкість улюблених парфумів. Уникайте попадання парфумів на коріння волосся. Речовини, що входять до складу, можуть пересушити шкіру голови.
Якщо наносити парфуми на одяг, ароматичний шлейф залишиться з вами до вечора, коли доведеться переодягатися у домашнє вбрання. Стійкість парфумерного продукту залежить від виду тканини. Натуральні матеріали - бавовна, шовк, льон, віскоза, шерсть краще вбирають та утримують аромат. З одягу із синтетичних тканин запах вивітрюється швидше. Якщо вирішили наносити духи на одяг, дотримуйтесь відстані 30 сантиметрів і більше, щоб на улюбленій блузці або светрі не залишилося плями.
Як наносити парфум: основні правила
Духи – набір ароматичних нюансів, які асоціюються з важливими моментами життя. Щоб духи трималися весь день, потрібно дотримуватись рекомендацій експертів:
- Вибирайте час. Найкращий час — після душу та зволоження шкіри. Розпиліть безпосередньо перед виходом на вулицю, на роботу або зустріч. Зважайте на час доби. Для вечора підійдуть яскраві аромати, що провокують. Вранці вибирайте витончені, ненав'язливі ароматичні композиції.
- Наносьте на вологу, теплу шкіру. Прийміть душ перед тим, як розпилювати парфум. Після душу шкіра тепла і чиста, пори розкриті, що сприяє поглинанню та правильній інтерпретації аромату. Наносьте парфуми на розпарену шкіру, злегка підсушену рушником.
- Дотримуйтесь відстані 25-30 см. Тримайте флакон не надто близько від зони нанесення, щоб парфум розподілився рівномірно і ліг "вуаллю".
Кількість "пшиків" залежить від виду парфуму. Для концентрованих парфумів достатньо одного "пшика" на зону.
Поширені помилки під час використання парфумів
- При розпиленні парфуму уникайте зони кистей. Попадання продукту на тильну сторону кисті може спровокувати пересушування шкіри. З кисті духи можуть легко потрапити у вічі і викликати роздратування. Інші часті помилки:
- Розтирання парфумів на шкірі. Розмазуючи духи поверхнею, стимулюєте випаровування. У результаті запах стає тьмяним і швидко випаровується. Через розтирання ароматичні речовини продукту активно поєднуються з природним запахом шкіри, що спотворює аромат парфумів.
- Занадто багато парфумів. Надлишковий запах - моветон, навіть якщо він приємний. Одночасно може викликати роздратування у оточуючих. Деякі люди страждають на алергію і погано переносять інтенсивні запахи. Якщо збираєтеся в офіс або в громадське місце, дотримуйтесь міри.
- Змішування різних запахів. З обережністю наносьте парфуми, якщо заздалегідь користувалися іншими ароматизованими косметичними продуктами — дезодорантом, гелем для душу, лосьйоном або кремом для тіла. Нашарування ароматів пройде без проблем, якщо вони схожі.
- Нанесення на ушкоджену шкіру. Якщо на шкірних покривах рани, попадання парфумерного продукту викликає почуття печіння.
Носіть у сумочці флакон парфумів, якщо надовго залишаєте дім, щоб при необхідності додати аромат. Неправильне зберігання може стати причиною зміни властивостей та запаху парфуму. Духи зберігають у темному прохолодному місці з обмеженим доступом сонячних променів.
Тепер, коли ви вмієте правильно наносити парфум, настав час поповнити особисту колекцію. В інтернет-магазині Sister's Aroma представлений широкий вибір нішевих парфумів – для чоловіків, жінок та унісекс. Вибирайте унікальні продукти, щоб наголосити на індивідуальності. Наші консультанти із задоволенням допоможуть зробити найкращий вибір.