Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Санітайзери

Світ більше не буде колишнім! З таким меседжем весь світ перейшов з одного стану в інший. Ми без прелюдій підтримали перехід, але вирішили, що вишуканий аромат не завадить при будь-яких обставинах, особливо, якщо вони пов'язані щоденними ритуалами. Антисептик з ароматом, спеціально розроблений нами, дарує відчуття впевненості й захисту в будь-який момент життя.

Ароматизований санітайзер для рук - корисна та стильна деталь твого образу.

Всім добре відомо, що санітайзер - це спеціально розроблений гель для дезінфекції рук, але в нас він ще й незвичайно розкішний завдяки парфумованому складу. Базова основа - 80% спирту та гліцерин, що дозволяє не тільки м’яко позбавити наших клієнтів від стійких бактерій до антибіотиків, але ще й мікобактерій, про які мало хто говорить.

Напевно, саме тому авторські антисептики "Sister's Aroma" відрізняються високою активністю спротиву вірусам. Гарантуємо, що проти нього не встоять навіть найскладніші з інфекцій. Головне, щоб у тебе завжди була можливість за бажанням і необхідності продезінфікувати руки тоді, коли поруч з тобою немає мила та води.

Ми не втомлюємося повторювати підтверджену істину: наші санітайзери для рук з ароматом 24/7/365 готові подбати про безпеку та здоров'я клієнтів. Все, що тобі потрібно зараз - це зробити свій правильний вибір! Про решту потурбувалися ми - запах настільки чарівний будь-якого з антисептиків в асортименті, що дезінфекція перетворюється на гру з парфумованими нотами.

На сьогодні ароматизований санітайзер для рук - один з найбільш затребуваних предметів, який філігранно перетворився в стильний аксесуар. Важливим є те, що парфумовані засоби для дезінфекції та захисту від бактерій офіційно вважаються ефективним способом запобігти поширенню інфекції далі. І ми надзвичайно пишаємося своєю причетністю до цієї великої місії.

Чим ароматизований антисептик вишуканої композиції відрізняється від звичайного?

Головна й ключова відмінність в тому, що високоякісний аромат сертифікованого виробника є невід'ємною частиною парфумованого антисептика. Тут важливо відзначити, що це явище абсолютно ніяк не впливає на захисні унікальні властивості та рівень безпеки санітайзеру. 

Однак, тільки уяви, як підніметься настрій від неповторного аромату, здавалося б уже від зовсім банального ритуалу - миття рук? Обирай той запах, який тобі особливо подобається, щоб, крім знищення бактерій та вірусів по максимуму, він став новою формою парфуму на кожен день поруч з тобою.

Ароматизовані антисептики - це не миттєвий тренд, який немов спалах на тлі світових обставин виник і пропав. Це вишуканий аксесуар для почуття власної впевненості та здорової індивідуальності. Тепер нам не потрібно передбачати найближчі події, у нас все продумано до дрібниць завдяки оригінальним санітайзерам, які поруч, варто лише простягнути руку.

Ще кілька років тому були протилежні тенденції, але всупереч всім подіям, ми звернули увагу на ті речі, в яких набагато більше значення й цінності, ніж здається на перший погляд. Усвідомленості не потрібно вчитися, досить взяти з собою зручний авторський санітайзер "Sister`s Aroma" з твоїм індивідуальним парфумованим звучанням.

Купити САНІТАЙЗЕР оптом

Купити САНІТАЙЗЕР оптом в Україні можна швидко, навіть не виходячи з дому в інтернет магазині Sister's Aroma. На сайті працює зручна система для покупки САНІТАЙЗЕР оптом онлайн або замовлення по телефону. У каталозі товарів наданий широкий вибір САНІТАЙЗЕР, серед якої ви зможете купити саме те, що ви шукали. Наша компанія надає вигідні та прозорі умови для співпраці оптовим покупцям. Sister's Aroma це найкраще поєднання оптової ціни і якості САНІТАЙЗЕР на ринку.

Наші соц мережі