Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Мускусні аромати
181
25 січ 2023
Мускусні аромати

Мускусні аромати

Мускусні аромати - це парфумерна група, продукти якої відрізняються привабливістю. Власники таких парфумів незмінно привертають увагу протилежної статі. Ароматичні композиції відрізняються стійкістю, розкішним шлейфом.

Мускус поряд з амброю відноситься до розряду найкращої парфумерної класики, тому що використовується в ароматичній сфері вже кілька століть. Чиста мускусна парфумерія зустрічається рідко. Мускус, як основа або другорядний компонент, часто зустрічається у поєднаннях з квітковими, шипровими, східними та деревними нотами. Мускусна складова у цьому випадку грає роль зв'язувального компонента, забезпечуючи ансамблю стійкість і ексклюзивне звучання. Хоч запах мускусу у парфумах часто не основний, без нього вони втрачають цілісність та ексклюзивність. Розберемося, чим пахне мускус, чим приваблюють парфуми з мускусним ароматом?

Особливості мускусних ароматів

Спочатку парфумери використовували в парфумах натуральний мускус — інгредієнт тваринного походження з вираженим ароматом. По суті, це секрет, що виділяється самцями ряду тварин для позначення території та залучення самок. Сам по собі натуральний мускус має різкий аміачний запах. Але після технологічної обробки, у тому числі настоювання на спирті, він має ледь помітний анімалістичний аромат.

Видобувати мускус у природі складно. Потрібно умертвити кілька тварин. Тому з ХІХ століття парфумери почали шукати йому рослинну альтернативу. Замінниками стали ефірні олії ангелики, амбрети, гібіскуса. Їхні аромати не повністю копіюють запах мускусу, але зберігають його чуттєвість і теплоту. Такий спосіб отримання інгредієнта для парфумів також досить витратним. Тому хіміки винайшли білий мускус — синтетичну речовину, яка у складі парфумів зустрічається під назвами Phantolid, Galaxolide, Cashmeran та ін. Ці хімікати нагадують природний мускусний запах, забезпечують парфумерії теплий шлейф, що звучить м'яко і солодко.

Як пахне мускус у парфумерії

І все-таки, чим пахне мускус? Одним або двома словами цей запах не опишеш. У ньому переплелися землісті, деревні ноти, оточений нюансами прянощів, тілесними акцентами. Цей домінуючий складний аромат теплий, стійкий, привабливий, при цьому ненав'язливий. Цікаво, що для різних людей мускус пахне по-різному. Наприклад як:

  • запах прянощів;
  • деревний аромат з ледве чутними аміачними нотами;
  • теплий солодкий аромат, що асоціюється із запахом чистого тіла;
  • неясний аромат, що викликає сексуальний потяг.

У парфумерній справі мускус надзвичайно цінується, оскільки перетворює будь-які парфуми на чуттєву композицію. Цікаво, що мускус починає пахнути після розпилення парфумів не відразу. Його звучання починається за 10 хвилин. Максимальний аромат досягається приблизно за 2 години. Шлейф тримається 6-8 годин.

Мускусные ароматы

Цікаві парфумерні поєднання:

  • Деревно-мускусні парфуми поєднують свіжість та сексуальність. Найчастіше мускус оточують ноти сандалу та кедра. Квіткові, цитрусові та фруктові нюанси надають аромату природної та невимушеної легкості.
  • Амброві мускусні парфуми за своїм звучанням глибокі. Часте доповнення — солодкі квіткові ноти, бергамот та мандарин. Це ідеальна композиція для створення загадкового вечірнього образу.
  • Мускусні фруктові парфуми створюють ауру сексуальності, привабливості навколо свого власника.
  • Шкіряним мускусним парфумам віддають перевагу представники сильної статі. Букети доповнюються нюансами пікантних прянощів для створення певного шарму. Композиції нехитрі, але притягують своїм благородством і стійкістю.

Крім перерахованих популярних поєднань існують інші, не менш цікаві композиції з мускусними нотами. Кожна людина знайде свої парфуми з мускусом, які припадуть до душі.

Кому підходять мускусні парфуми

Мускусний аромат парфумів надає своєму власнику особливий шарм, спокусливість. Парфумерна продукція з мускусом звучить інтригуюче, провокуючи інтерес протилежної статі. При цьому в композиціях для жінок мускус підкреслює жіночність, вишуканість, чуттєвість. А в чоловічих парфумах — брутальний, твердий характер переможця, який щодня підкорює жіночі серця.

Мускусний парфум для жінок слід вибирати дівчатам з витонченим смаком, які стежать за модою і хочуть бути у центрі уваги. У жіночих парфумах цей інгредієнт часто є сусідом фруктових, теплих медових та квіткових нот.

Чоловічі парфуми з мускусом ідеально підходять для молодих людей, впевнених у своїх силах, здатних приймати непрості рішення. У композиціях для чоловіків мускус часто змішують з деревними і шкіряними нотами.

Чим відрізняються парфуми із запахом мускусу від Sister`s Aroma

Бренд Sister`s Aroma використовує мускусні ноти у чоловічих та жіночих парфумах. Непростий аромат ми оточуємо ексклюзивними нюансами, що дає змогу отримати неповторні композиції. Парфуми мускусної групи нашого бренду звучать неповторно, із первісною сексуальністю. Вони незабутні і відомі. Наприклад, парфум S 16 — це гарний аромат для чоловіків, що приваблює багатогранністю мускусного шлейфу в оточенні прянощів. Сильний і брутальний характер парфумів підкреслює внутрішню силу свого володаря.

Ще один мускусний аромат бренду, що заслуговує на вашу увагу, це S 4. Цінителі називають його втечею від рутинних буднів у світ, де існує тільки насолода і гармонія. Парфумери поєднали в одному флаконі фруктово-ягідні ноти груші, персика, малини з нотками сандалу, мускусу, пачулі. Так вийшов дорогий нішевий аромат, який протягом 6-8 годин розкривається яскравими барвами.


Поширені запитання

❓ Для якого сезону підходять мускусні парфуми?

❤️ Незважаючи на «вагомість» мускусної парфумерії, вона вважається універсальною. Такі парфуми будуть цікаво звучати у будь-який сезон, у повсякденних та офіційних образах.

❓ Що таке білий мускус?

❤️ Парфумерний мускус синтетичного походження називається білим, тоді як природний мускус тваринного походження, заборонений для використання, називається чорним мускусом.

❓ Які мускусні парфуми підходять жінкам?

❤️ У жіночих парфумах мускус застосовують у основі як зв’язуючий компонент. Його часто оточують теплими фруктовими та квітковими нотами.

❓ Які мускусні парфуми підходять чоловікам?

❤️ Деревні, шкіряні, амброві благородні ноти добре поєднуються з мускусом у чоловічих парфумах.

Поділитися статтею:
Наші соц мережі