Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Що таке деревні аромати в парфумах?
98
25 січ 2023
Що таке деревні аромати в парфумах?

Що таке деревні аромати в парфумах?

Деревні аромати - це велике парфумерне сімейство, у якому домінують ноти деревної групи. До них можна віднести запахи свіжого спилу деревини, дубового моху, ялівцю, хвої, кори. Аромати деревини, лісу генетично асоціюються у людей з комфортом, захищеністю, теплом. Тому парфуми деревної групи завжди популярні. А їхня різноманітність дозволяє чоловікам і жінкам вибирати варіант з урахуванням переваг свого носа, обраного образу, тієї емоції, яку людина хоче продемонструвати оточуючим.

Особливості деревних ароматів

Ароматна смола хвойних дерев використовується в медицині, ароматерапії та парфумерії сотні років. Ефірні олії входили до складу пахощів, що застосовувались у стародавніх храмах. У Середньовіччі смоли включали до рецептур своїх складів знахарі та алхіміки. У нової та найновішої історії деревні інгредієнти не втратили актуальності. Вони входять до складу парфумів, пахощів для дому.

У промислових масштабах деревні екстракти використовуються у парфумерній справі вже дві сотні років. Майстри оцінили здатність нот "лісу" благотворно діяти на емоційний стан людей. Вони наділяють парфумерну композицію теплотою, шляхетністю. Густота і тривале звучання лісових танінів призвели до того, що їх почали використовувати як базові ноти. Так з'явилася окрема парфумерна група — парфуми з деревним ароматом.

Сьогодні у парфумерній справі використовуються не лише натуральні, а й синтетичні інгредієнти. Загальна їх характеристика — терпкість, бархатистість, легка гіркота з відтінками диму.

Сімейство деревних ароматів велике. Популярні деревні ноти:

 • Кедр. Аромат наділяє парфуми теплим тілесним характером. Запах благотворно впливає на настрій, заспокоює, розслабляє.
 • Сандал. Найсолодший деревний аромат широко використовується у парфумерній справі. Він наповнює парфуми глибиною та таємничістю. При цьому він легкий та комфортний.
 • Сосна та ялина. Аромат сосни та ялинки додає парфумам кришталевої свіжості та чистоти. Він добре сприймається більшістю людей, особливо в оточенні цитрусових нот.
 • Фісташковий аромат наділяє парфуми благородством, теплотою, бархатистістю, елегантністю. Часто ця деревна нота використовується у чоловічих східних парфумах.
 • Кипарис дарує парфумам терпкий вологий аромат ранкового лісу.
 • Ноти ялиці схожі на аромат сосни, але більш об'ємні. Вони тепліші, яскравіші.
 • Аромат берези наділяє парфуми свіжістю. Як правило, березові ноти залишають для шлейфу.

Також для отримання деревних нот застосовуються мохи, коріння, кора, смоли. Рідко це моно аромат. Особливо цікаво деревний запах парфумів звучить в оточенні нот фужерної, шипрової, цитрусової, східної групи.

Класифікація

У тому чи іншому співвідношенні деревні ноти є в 90-95% всіх парфумів. Пропонуємо розібратися, як класифікують їх за групами фахівці:

 • Чистий деревний парфум — рідкісність. Як правило, парфумер вибудовує композицію навколо однієї ноти — сандала, кедра, ялиці.
 • Фужерні деревні аромати часто включають ноти кумарину, лаванди, кедра, сандалу, моху.
 • Шипрові деревні аромати будуються на поєднанні нот моху, троянди, кедра, ванілі, ялиці.
 • Східні деревні парфуми часто включають м'яку насолоду ванілі, ноти спецій і шляхетної деревини.
 • Деревні цитрусові аромати відрізняються свіжістю. Вони будуються на вологих нотах бергамоту, лимона, моху, кори. У такому поєднанні ароматна деревина підкреслює сонячні акценти цитрусів.
 • Мускусні деревні парфуми поєднують аромати мускусу та кедра чи сандалу. Композиція виходить м'якою, елегантною.
 • Деревний амбровий парфум відрізняється силою та багатогранністю характеру.
 • Квітковий деревний аромат часто будується на таких поєднаннях, як троянда та уд, лілія та сосна, жасмин та сандал, герань та кедр.
 • Деревня пряна парфумерія дуже популярна. Прянощі підкреслюють красу деревних нот, а деревні акценти пом'якшують пряну терпкість.
 • Деревні шкіряні парфуми завжди входять до категорії дорогого, елітного парфуму. Таке поєднання вважається в парфумерії дуже гарним.
 • Деревний морський аромат відрізняється свіжістю. У ньому водна різкість пом'якшується лісовими нотами. Цікаве і популярне поєднання, яке завжди є в ТОП найкращих жіночих та чоловічих парфумів.

Деревні аромати для жінок та чоловіків: причини популярності

Спочатку деревні аромати були віднесені до чоловічої парфумерії. Але сьогодні в нішевій парфумерії жіночої ноти шляхетної деревини використовуються все частіше. Сучасні жінки незалежні та активні, вони потребують відповідного ароматичного аксесуару. І чоловіки не відмовилися від нього, оскільки чоловічі деревні аромати своїми теплими нюансами пом'якшують образ, надають йому рис благородного захисника.

Чим цікаві деревні парфуми від Sister's Aroma

деревні аромати


У нішевих парфумах Sister's Aroma деревні ноти використовуються часто. Такі композиції вражають своєю глибиною, шляхетністю, чистотою. Це одночасно елегантні та потужні аромати, здатні виділити свого власника з натовпу. Наприклад, парфуми унісекс Once, що об'єднали ноти жасмину, фруктів, шафрану, амбри, білого кедру стануть чудовим доповненням для ділового брутального образу. Нішева парфумерія для чоловіків — парфуми Male, у яких ноти джину з льодом оточені деревними ароматами, підходять для елегантного вечірнього чи стильного офісного образу. Ще один аромат, на який варто звернути увагу любителів деревної парфумерії. Парфум S 35 об'єднав гурманські ноти і нотки троянди, амбри, жасмину, кашемірового дерева, деревини уд, білого кедру, пачулі, сандалу. Складний букет підкреслить вашу індивідуальність. Будь-який із згаданих ароматів можна вибрати в асортименті нашого магазин.


Поширені запитання

❓ Як описати аромат деревини?

❤️ Шляхетний, вологий, терпкий і легкий водночас, як запах ранкового лісу.

❓ Кому підходять аромати деревини?

❤️ Деревний ароматичний аксесуар стане гарним доповненням для людей, які віддають перевагу строгій аристократичній елегантності в одязі. Парфуми будуть доречні у ділових та вечірніх ансамблях.

❓ Яка відмінність чоловічих деревних парфумів від жіночих

❤️ У чоловічих композиціях деревні ноти часто використовуються в нотах серця. У жіночих — у шлейфі.

❓ Як дізнатися, чи підходять мені деревні парфуми чи ні?

❤️ Якщо ви не спробуєте, то не впізнаєте. Нішеві парфуми на шкірі різних людей розкриваються по-різному. Купуйте пробник, щоб зрозуміти вашу сумісність із таким парфумом.

Поділитися статтею:
Наші соц мережі