Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Як підтримувати своє здоров'я під час і після карантину?
286
 Як підтримувати своє здоров'я під час і після карантину?

Як підтримувати своє здоров'я під час і після карантину?

Нарешті карантин закінчується! Спека, сарафани, прогулянки, море. Але все ж не варто забувати запобіжні засоби і максимально убезпечити себе від зараження вірусом.

Щоб зрозуміти, як найефективніше подбати про здоров'я - візьмемо приклад Японії. У цій країні карантин не вводився, а цифри хворих не перевищують середньостатистичних сезонних показників. Така ситуація пояснюється дуже просто: японців не треба вчити якоїсь спеціальної гігієни, вона вбудована в їх культуру. Вони і без епідеміологічних заходів тримають дистанцію, часто миють руки, підтримують майже стерильну чистоту в будинках і не залишають домівки без САНІТАЙЗЕР.

І нам не завадить зберегти корисні звички і після карантину.

1. Дистанціювання

Вже всім зрозуміло, що від вірусу не відгородитися стіною і не сховатися вдома. Все одно доведеться виходити на вулицю і зустрічатися з людьми. Тільки дистанція допоможе вберегтися від зараження інфекцією; ті найнеобхідніші 1,5-2 м збережуть здоров'я, а іноді і життя. Якщо ви коли-небудь були в Японії - то помітили, наскільки гармонійно жителі тримають дистанцію, навіть перебуваючи на людному ринку.

2. Вітаміни

Звичайно, ідеальний варіант, коли вітаміни надходять в організм з їжею. Японці, наприклад, їдять величезну кількість корисних морепродуктів, але для нашого раціону це не завжди можливо. Рекомендуємо приймати корисні речовини і амінокислоти разом з вітамінами. Головне, купивши упаковку - не забувайте їх пити. Поставте собі нагадувальник на телефоні, який буде повідомляти вас про прийом вітамінів, наприклад, кожен день перед обідом.

3. Повноцінний сон

У японців свій режим дня, який просто можна висловити так: "рано вставати - рано в ліжко". Вчені давно довели зв'язок між нічним відпочинком і зовнішнім і внутрішнім здоров'ям людини. Тільки виспавшись жінка буде добре виглядати і перебувати в рівному настрої. Дієтологи виявили і таку закономірність: чим менше людина спить, тим більше гладшає і послаблює імунітет. Це цілком зрозуміло: адже організм регулює травлення тільки під час повноцінного сну.

4. Миття рук

Миття рук - частина давньої японської культури. У кожному синтоїстському святилищі ви обов'язково знайдете "темідзуя" - місце для обмивання рук. Така увага до гігієни - неспроста. Хто читав "Війну світів" Уеллса, напевно пам'ятає від чого загинули інопланетяни в той момент, коли людство вичерпало всі військові ресурси - від мікробів. Часте миття рук допоможе насамперед убезпечити слизові оболонки очей, носа і рота від проникнення хвороботворних організмів. Саме слизова - ахіллесова п'ята нашого організму; чисті руки не дозволяють вірусу зачепитися на тілі людини. Мийте руки після кожного повернення з вулиці, після відвідування туалету і перед їжею.

5. Антисептики

Заведіть собі корисну звичку: в кожній сумочці або барсетці має перебувати дезінфікуючий засіб, тим паче влітку. Якщо вам не хочеться, щоб руки пахли спиртом, пропонуємо ароматні САНІТАЙЗЕРи від Sister's Aroma. 

Переваги цих засобів:

 • майже 100% знищення всіх мікробів;
 • наявність гліцерину, що пом'якшує шкіру рук;
 • букет, що корелює з ароматом фірмових парфумів;
 • кошти від продажу йдуть на підтримку лікарів.

  Жінкам буде приємно користуватися гурманським і пишним  S 1 , аромат якого заснований на ароматах ялинової смоли і білого кедра. Люди з тонким нюхом зможуть відчути нотки бурштину, жасмину і шафрану. Цей східний аромат підійде впевненим у собі жінкам. 

  Зробіть здоров'я своєю звичкою - і забудьте про хвороби.

  Думки про можливість зараження вірусом не дадуть вам нічого, крім негативу. Набагато краще витратити свою енергію на здорові звички, які створять вам міцний імунітет і максимально убезпечать від можливостей зараження. Мийте руки, користуйтесь САНІТАЙЗЕРом , вживайте багато вітамінів, тримайте дистанцію і висипайтеся.

  Слідуючи цим простим принципам, можете насолоджуватися влітку і не думати про хвороби. 

 • Чоловікам напевно сподобається чистий S 16 . При його застосуванні з'являється запах накрохмаленої білизни. До складу входять нотки мускусу, нарцисау і прянощів (ванілі, гвоздики, меліси). 

Поділитися статтею:
Наші соц мережі