Краса
Що таке піраміди ароматів?
12
Що таке піраміди ароматів?

Що таке піраміди ароматів?

Один закохує, інший умиротворяє, третій збуджує. Все це відбувається завдяки багатошаровим, складним пірамідам компонентів, які в парфумерному світі звуться «ольфакторні».

Початкові ноти будь-якої піраміди найлегші і летючі, випаровуються через кілька хвилин після нанесення.

Ноти серця - це душа парфуму, яка залишається чутна протягом декількох годин. І, нарешті, базові ноти - найважчі і довгограючі, якими насичується одяг, волосся і простір.

Кожен нішевий парфум - це непередбачувана гра компонентів. Наприклад, несподіваний дует свіжих конвалій з соковитою і насиченою маракуйеєю в парфумі S 4, або важкі, п'янкі ноти віскі в дуеті зі свіжо стріляними гільзами і паленим цукром в парфумі S 31.

Те, як розкривається парфум, залежить від багатьох чинників: пори року, погоди, особливостей шкіри і навіть гормонального фону. Тому часто трапляється таке, що з перших нот відбувається повне відторгнення аромату, а через деякий час цей же запах безповоротно закохує своїм звучанням.

Тому, якщо у вас не трапилася любов з парфумом з першого погляду, то дайте йому ще кілька шансів. ⠀

Можна нескінченно говорити про нішу, тому що кожен флакон - це окрема легенда і емоція, яка залежить від настрою власника в певний період часу. Але про нішу, як не дивно, говорити не потрібно. Її потрібно слухати.

Nasze media społecznościowe