Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Коли варто взяти нішевий парфум?
338
Коли варто взяти нішевий парфум?

Коли варто взяти нішевий парфум?

У сучасних реаліях ми все частіше чуємо словосполучення "нішеві парфуми". І все більше хвилювання і інтересу виникає навколо цього напрямку. Ніша може здаватися далекою, пафосною, а у деяких - так взагалі викликає асоціацію зі снобізмом, але не кожен знає, що це не так. 

Отже, що ж таке нішева парфумерія, чому про неї ходить стільки розмов і чуток, і коли людина готова до придбання саме такого парфуму? Розберемося в цій статті.

Існує три основних напрямки в парфумерії - массмаркет, люкс і нішеві парфуми. Під массмаркетом мається на увазі продукція, яку легко можна знайти на полицях в супермаркеті, ринках і в переходах. Вона досить проста, бюджетна і не відрізняється оригінальністю. 

Парфуми напрямку люкс - продукція всім відомих великих будинків і брендів. Ці парфуми мають масштабні рекламні кампанії, вони трендові і їх нескладно зрозуміти.Чим відрізняється ніша?

Нішева парфумерія - це композиції, створені за унікальною формулою авторів. Також її називають селективною, від латинського слово selectio - добірний, кращий, адже ці парфуми відрізняються такими характеристиками, як висока якість, ексклюзивні поєднання компонентів, рідкісні інгредієнти і унікальна подача для аудиторії.

Ця парфумерія для людей, які цінують індивідуальність більше, ніж гучне ім'я. Якість, оригінальність, стиль і унікальний характер. Душа. Всі ці слова ідеально описують нішу. 

Якщо модні будинки часто створюють свої парфуми, як доповнення до образу, то ніша є сам образ, та сама родзинка, яка не терпить другорядних ролей. У феєричному прояві вашої особистості на будь-якому заході або події ці парфуми стануть вашим помічником, розкриваючись відповідно до вашого характера і душі.

Коли варто спробувати нішу? Немає ніяких обчислень, схем або поетапних інструкцій. Все, що знадобиться для цього - тонкий естетичний смак, бажання слухати і розуміти аромат і готовність знайти щось особливе, унікальне і ні на що не схоже.

Наші парфуми базуються на високоякісних і рідкісних інгредієнтах. Кожен аромат - це душа. Прості зовні, складні всередині, як девіз. Розкривайте їх для себе і розкривайтеся самі. У випадку з нішею, не буває рано, і вже точно не буває пізно. Ніша - це завжди вчасно. Онлайн парфумери завжди допоможуть вибрати парфум, який підійде саме вам. Не варто боятися її, адже у неї є властивість підкреслювати настрій і характер, розставляючи акценти в образі так, що це зробить його унікальним.

Поділитися статтею:
Наші соц мережі