Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Чому парфуми не нюхають? Аромати, які слухаєш
757
Чому парфуми не нюхають? Аромати, які слухаєш

Чому парфуми не нюхають? Аромати, які слухаєш

Давайте помріємо? Уявіть день, який обіцяє бути просто чарівним ... Плавною ходою і в прекрасному настрої ви прямуєте в бутик на поклик аромату. Навколо вас - цілий парад ошатних флакончиків, грайливо мерехтливих в яскравому світлі. Кавові зерна в повній готовності, щоб нейтралізувати буйство фарб і змішання ароматів, мільйони яких ми відчуваємо щодня. Приємний голос консультанта доносить питання: «Який аромат ви б хотіли послухати?»

Не турбуйтесь. Тут немає нічого абсурдного. Ми розповімо, яке відношення має слух до парфумерії та розвіємо міфи про те, що цей вислів - просто вигадлива форма мови.

У далекому дев'ятнадцятому столітті, в 1877 році, на світ з'явилася унікальна теорія, автором якої став хімік-парфумер Джордж Вільям Септімус Піесс. У ній підлягали порівнянню аромати природи і летючість коливань амплітуд звуку. Джордж зробив висновок, що інтенсивні і короткі звуки з високою амплітудою дуже схожі на важкі і сильні аромати у взаємодії з людським організмом.

Піесс порівняв і розподілив ароматичні елементи по семи нотах з музичної гами, виходячи з їх схожості і характеристик. Таким чином, парфуми, які стали для багатьох невід'ємною частиною життя, є найскладнішою авторською композицією, тріумфальної симфонії, що чарує своїм гармонійним звучанням. Ну, а фраза «слухати аромат» увійшла в ужиток по всьому світу. 

У парфумерії присутні три основні ноти, завдяки яким розкривається аромат.

  • Верхні, або ж початкові. Ці ноти є увертюрою при знайомстві з усією композицією.

  • Середні ноти, вони ж - серцеві. Проявляючись після випаровування верхніх, серцем вони називаються не дарма, адже саме ці акорди дають можливість зрозуміти характер аромату, надовго залишаються з його володарем і м'яко допомагають розкритися таким нотах, завершальною симфонією ольфакторної піраміди.

  • Базові ноти, вони ж - той самий дивний шлейф. Насичуючи композицію, вони наділяють її глибиною і особливою енергією.

    Є в цьому всьому і ще один цікавий момент. Якщо бути особливо прискіпливим до слів, ми слухаємо аромат і його складну, гармонійну композицію. Але ось флакон духів або блоттер, як провідник і оболонку самої композиції, ми як раз таки нюхаємо, пробуючи почути той самий шедевр, створений парфумером.

    Можна нескінченно сперечатися і доводити, як правильно говориться. Але є у всьому цьому один важливий і непорушний факт - будь-яка строгість, манірність і педантичність здають позиції, коли серце починає битися трохи швидше ... Коли чуєш перші акорди, закохуєшся і розумієш, що музика твоєї душі - тут. Грайливо підморгує яскравим блиском флакону.

    Ознайомитися з мистецтвом Sister's Aroma ви можете тут . Вибирайте улюблене звучання і дозвольте собі насолодитися.

Поділитися статтею:
Наші соц мережі