Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Амброві аромати в парфумерії
107
21 лют 2023
Амброві аромати в парфумерії

Амброві аромати в парфумерії

Амбровий аромат — це один із самих неоднозначних запахів. Навколо загадкового інгредієнта, використовуваного майстрами, склалося безліч міфів та легенд. Цінителі стверджують, що амброві парфуми дарують своїм носіям тваринну привабливість і сексуальність. Пропонуємо розібратися, наскільки ці заяви є вірними.

Що таке амбра у парфумерії

Амбра — сімейство парфумерних ароматів, що поєднує "теплі" інгредієнти з потужною енергетикою. Маючи відомі ноти, вони підкреслюють шляхетний і загадковий образ власника. Люди, які вибирають такий парфум, кажуть, що почуваються так, ніби їх огортає тепла хмара з прянощів, пудри, пахощів. Невипадково амброві ноти часто стають основою елітних зимових східних парфумів.

При цьому у світі парфумерії амбра — не рідкісний інгредієнт. Назва притаманна ароматам, що мають смолисті, східні ноти. Аромат амбри багатий та потужний, глибокий та повний. А унікальність амбрових нот у тому, що кожна людина по-своєму їх інтерпретує, що призводить до ароматичного різночитання. Найчастіше дорогоцінні смоли сприймаються як східний аромат, але при поєднанні їх з відтінками троянди і жасмину виходять елегантні жіночі парфуми, а з ваніллю — рідкісний гурманський аромат.

Походження амбри як парфумерного інгредієнта

Вперше амбра була використана як пахощі в Стародавньому Єгипті. Про це свідчать археологічні розкопки. З впевненістю можна стверджувати, що пік популярності цього інгредієнта серед парфумерів посідає 20-х років ХХ століття. Старий Світ був охоплений модою на Схід після перших розкопок єгипетських гробниць. І парфумери поспішили запропонувати публіці парфуми зі смолистими амбровими акордами. З цього часу в колекції кожного парфумерного будинку або майстра-одиначки обов'язково є амброві парфуми, складені з урахуванням індивідуального бачення того, як амброві акорди повинні звучати у парфумерії. Вже згадувалося, що в залежності від інших інгредієнтів композиції парфуми з амброю можуть бути віднесені як до східних, так і до шипрових, і до гурманських.

Як отримують амбру

Природна амбра є скам'янілим секретом, що виробляється кашалотами. Ця речовина використовується організмом морського ссавця, щоб забезпечувати швидку регенерацію дрібних ран,отриманих стравоходом тварини при поїданні ним молюсків, креветок. Ракушки дряпають органи ШКТ кашалота, а секрет створює захисну плівку, що відновлює їх. З часом речовина виходить природним шляхом. Після затвердіння амбри її виносить на океанський берег.

Ця речовина привабила браконьєрів високою вартістю. Почалося полювання на кашалотів. Щоб уникнути скорочення популяції тварин у результаті несанкціонованого полювання, парфумери відмовилися від використання природної амбри. До речі:

  • Чорна амбра, а саме так називають свіжий секрет ШКТ кашалотів, це в'язка речовина, яка погано пахне. Вона вимагає тривалого ретельного очищення.
  • Сіра амбра — продукт життєдіяльності, що знаходять на березі. Це не до кінця затверділа речовина, яка провела кілька років у води. Вона має смолистість і характерний аромат.
  • Повністю затверділу амбру, яка підходить для парфумерів, називають білою амброю. Зовні вона нагадує бурштин.

Щоб вирішити проблему отримання амбри без знищення кашалотів, парфумери провели низку досліджень та отримали замінники — рослинні та синтетичні продукти. Вони можуть повністю замінити природний аналог.

Як пахне амбра у парфумерії

На що схожий амбровий аромат? Одним словом описати запах амбри в парфумах не вийде. Знавці говорять про густі дерев'яні, землісті тона, оточені відтінком солодки. Новачки стверджують, що відчувають теплі глибокі відтінки пудри. Романтики кажуть, що амбра пахне пристрастю, сексом, задоволенням. Заради справедливості треба сказати, що кожен із них частково правий. Амброві ноти звучать по-різному, залежно від тих інгредієнтів, з якими з'єднані в композиції.

Цікаво, що на шкірі різних людей амбровий запах відрізняється. Вступаючи в хімічний склад з потом, парфуми з ароматом амбри починають виділяти унікальний аромат, властивий лише їхньому власнику. Саме тому такий парфум притягує оточуючих, пробуджує в них первісні інстинкти.

Амбра в парфумерії

Сіра амбра в парфумах застосовується не тільки як ароматичний інгредієнт, але і як фіксатор композиції, як і мускус. Тяжкі молекули маслянистої речовини попереджають швидке випаровування аромату, утримуючи його на шкірі. А коли через тепло шкіри та взаємодію з повітрям інші інгредієнти йдуть, залишається тільки амбра.

Ще раз наголосимо, що природна амбра не використовується в легальній сертифікованій парфумерії. Це усвідомлений вибір майстрів, стурбованих долею морських ссавців, і вимога Грінпіса, який виборює збереження популяцій рідкісних видів тварин. При цьому парфумерний світ не відмовився від використання амбри — інгредієнт замінили аналогами.

Натуральні аналоги амбри

Рослинний аналог амбри складається з кількох інгредієнтів. Щоб отримати речовину, з'єднують у певних пропорціях пачулі, толуанський бальзам, вічнозелений індійський ветивер та ваніль, насіння плода запашного диптерикса, інші компоненти. Аромат натурального аналога амбри густий, теплий, бальзамічний.

Синтетичні аналоги амбри

З 80-х років минулого століття виробляється штучна амбра — амброксан. Інші, менш популярні аналоги натуральної амбри — амбралюкс, сильвамбер, дигідроамбрат.

Амброві аромати для жінок

Амбровий жіночий парфум відрізняється теплим привабливим характером. При правильно сформованому образі амброві парфуми можуть стати чудовим супроводом в офіс, на вечірку, на вечерю.

амброві аромати для жінок

Залежно від букета амбре може бути призначений для юної леді чи зрілої жінки. Наприклад, в оточенні бергамоту амбра звучить сексуально та пікантно. З жасмином — загадково та спокусливо, з трояндою — елегантно. Густі парфуми з амброю незмінно оточують свою володарку чуттєвістю, сексуальністю.

Амброві аромати для чоловіків

Амбра у складі чоловічого парфуму користується популярністю. Шляхетні дерев'яні ноти підкреслюють силу та мужність власника. Це вибір представників богеми, забезпечених респектабельних чоловіків, які бажають наголосити на статусі.

Нерідко парфум з амброю вибирають молоді люди, які надають особливої уваги зовнішності. Вони впевнені, що амброві парфуми допоможуть їм підвищити привабливість і привабливість. Довгий шлейф нагадує оточуючим про людину, навіть якщо вона лише на кілька хвилин зайшла до кімнати.

Парфум з запахом амбри від Sister's Aroma: причина популярності

Перш ніж говорити про популярність ароматів відомого нішевого бренду, варто познайомити вас із кількома. Так ви краще зрозумієте, чому амброві парфуми Sister's Aroma — безцінний екземпляр для парфумерної колекції.

  • Парфум Berry me — це аромат, що інтригує, підкреслює сексуальність власника. До амбрової основи додано ноти ялівцю та карамелі. Загадкове та привабливе поєднання.
  • Парфум Samantha mood — пряний амбровий аромат, в якому з дивовижною елегантністю переплелися ноти шкіри, уду, сандалу, тютюну та солодкого мандарину. Розкішний супровід на званий вечір або прийом.
  • Парфум Like Cannabis but not об'єднал в собі ноти цитрусу та індійського ветівера, що базуються на амбрі. Унікальне поєднання захоплює і зачаровує.
  • Парфум Once об'єднал амброві ноти та ноти квітів жасмину, садових фруктів, шафрану та сірої амбри. Пишний букет з чуттєвим шлейфом має чарівну властивість. А таніни білого кедра та смоли підкреслюють впевненість та самодостатність власника.

Це лише деякі парфуми з амброю, які пропонує бренд. Кожен букет ексклюзивний та підкреслює яскраву індивідуальність власника. У цьому є секрет популярності. Придбати амбровий аромат можна через інтернет-магазин. У каталозі ви знайдете гарний вибір парфумів.


Поширені запитання

❓ Кому підходять амброві парфуми?

❤️ Впевненим людям, які хочуть підкреслити індивідуальність, сексуальність, привабливість. Тим, хто не боїться опинитися в центрі уваги та ловити погляди представників протилежної статі.

❓ Чим пахне амбра?

❤️ Смолою, землею, морською сіллю, прянощами. Амбра має складний букет, що розпізнається людьми по-різному.

❓ Скільки відчувається амбровий аромат?

❤️ Стійкість шлейфу — одна з особливостей амбрових парфумів. Аромат протримається 10-12 годин.

❓ Чи підійде мені амбровий аромат?

❤️ Якщо ви не спробуєте, ви не узнаєте. Замовте пробники різних ароматів, щоб підібрати оптимальний запах для себе.

Поділитися статтею:
Наші соц мережі