Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Оптова співпраця з Sister`s Aroma: перспективи, знижки та умови
422
10 лют 2022
Оптова співпраця з Sister`s Aroma: перспективи, знижки та умови

Оптова співпраця з Sister`s Aroma: перспективи, знижки та умови

Робота з клієнтами починається ще до того, як вони прийшли до вас, а саме з оптових закупівель продукції Sister`s Aroma. Це один із перевірених та ефективних способів побудувати міцні та довготривалі взаємини з клієнтом.

Кожен продукт створений з любов'ю та турботою до навколишнього середовища та людей, що підтверджують природні інгредієнти, натуральний склад та супер екологічне пакування. З нашими товарами ви можете створити таку систему взаємовідносин, яка задовольнятиме клієнтів, а вам приноситиме прибуток.

Тож як почати взаємодіяти з клієнтами через нас? Які умови ми надаємо? Хто може отримати знижку та, що потрібно на старті? На ці та інші питання відповімо тут і зараз.

Які питання ми ставимо перед співпрацею?


Шлях клієнта при першому контакті до покупки настільки ж важливий, як і наш з вами в умовах оптової співпраці. Щоб наше знайомство було взаємовигідним, запропонуємо заповнити бриф:

 • у якому місті ви знаходитесь/проживаєте?
 • чи є діючий бізнес?
 • де ви хочете продавати наш бренд?
 • чи знайомі вже з нашою продукцією?
 • знаєте свою цільову аудиторію?

Отримані відповіді допоможуть визначити точки взаємодії та сформулювати максимально вигідні умови для вас. 

Формати співпраці з нами

Ми передбачили різні варіанти роботи з брендом Sister`s Aroma, щоб ви вибрали саме той, який найбільш зручний та можливий зараз. Отже, що ми пропонуємо нашим майбутнім оптовим партнерам:
 • франшизу, відкриття корнерів чи магазинів;
 • дистриб'юторство містами;
 • декілька видів партнерства від дрібного до великого гурту;
 • співробітництво онлайн та офлайн для мультибрендових точок/салонів краси/ресторанів/фітнес-центрів/інтернет магазинів.

Якщо ви не знаєте, з чого почати, почніть з вибору пакету оптової закупівлі.

3 пакети оптових закупівель

Якість продукції, ціна, популярність, репутація компанії та привабливість пропозиції – головні фактори, які визначають тривале партнерство. У нас є чотири пакети співпраці на вибір:
 1. Легкий старт: гуртова закупівля від 6000 грн. ;
 2. Дрібний гурт: гуртова закупівля від 6001 - 15000 грн.;
 3. Середній гурт: гуртова закупівля від 15001 – 30000 грн.;
 4. Великий гурт: гуртова закупівля від 60000 грн.

Всі замовлення надсилаються Новою поштою за рахунок клієнта протягом 3-х днів із моменту оплати. Сума замовлення, звичайно, розраховується за оптовими цінами.

Яким би не був ваш вибір – це початок нових можливостей та досягнень. Пізніше за потребою та бажанням ви зможете вибрати інший.

Чому нас обирають для співпраці?

Понад 80% гуртових клієнтів співпрацюють з нами на постійній основі, закріпивши позиції та прибуток на одному рівні. Впевнені, що це все завдяки ексклюзивному асортименту продукції, лояльним умовам та привілеям, про які поговоримо далі.

Незалежно від того, який формат співпраці ви вибрали, надаємо ABC аналіз нашої продукції для ефективності продажів.

Ми надаємо та рекомендуємо нашим партнерам використовувати офіційні матеріали: візуал, статті, описи, назви з нашого сайту та соціальних сторінок. Таким чином, взаємодія відбувається в єдиному просторі для розвитку бренду.

Ви завжди можете приєднатися до наших акцій та першими отримати унікальний (не боїмося цього гучного слова;) шанс першими продавати новинки бренду Sister`s Aroma. Тільки уявіть, яку реакцію це викличе у ваших клієнтів!

Одного разу один із партнерів попросив сформувати замовлення актуальної продукції серед наших клієнтів і це дало несподівані результати. Тепер ми завжди пропонуємо скласти замовлення за топовими позиціями з високими продажами. Довіртеся нам!

Якщо ви хочете, але не знаєте, сумніваєтеся чи не розумієте, то надамо повноцінну консультацію щодо продукції бренду та подальший супровід.

Окрім іншого до кожного замовлення додаються бонуси та подарунки (пробники та сашетки) залежно від чека.
Формули успішної торгівлі в роздріб та гурт дуже відрізняються одна від одної, але головне, що жодна формула не обходиться без ключової складової – Sister`s Aroma.

Залишилося лише написати нам!

Поділитися статтею:
Наші соц мережі