Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Корпоративні подарунки Sister`s Aroma: довірте нам свої вітання
299
11 лют 2022
 Корпоративні подарунки Sister`s Aroma: довірте нам свої вітання

Корпоративні подарунки Sister`s Aroma: довірте нам свої вітання

Обмін подарунками відбувається не лише в колі сім'ї та друзів, а й на роботі, якій ми присвячуємо більшу частину свого часу та життя. Для тих, перед ким стоїть непросте завдання пошуку корпоративних подарунків на дні народження, 8 березня та інші пам'ятні дати, ми завжди готові зробити особливу пропозицію.

Чому важливо вітати колег/партнерів/керівництво?

Дуже часто напередодні будь-якого свята поспіхом купуємо й даруємо те, що передарюється або припадає пилом у шафі, адже головне, що "не з порожніми руками". На жаль, саме цей підхід використовують у корпоративній культурі привітань. Ми сміливо заявляємо, що з нашою допомогою ваші подарунки посядуть особливе місце на полиці та серці одержувача.

Корпоративні подарунки Sister`s Aroma - це можливість подарувати яскраві емоції, турботу, догляд, захист, комфорт, релакс та враження, вирішив таким чином наступні завдання:
 • продемонструвати щиру турботу про партнера або давнього клієнта, відносини з яким ви цінуєте;
 • збільшити лояльність працівників, створивши ефективний святковий тимбілдинг;
 • налагодити взаємини з партнерами чи клієнтами за допомогою особливих парфумованих наборів;
 • встановити контакт із новим партнером або клієнтом, залежно від ваших цілей.

Незалежно від свята й від того, яке завдання ви хочете вирішити подарунком, ми допоможемо підібрати саме те, що потрібно: маленький, але милий набір або солідний комплект парфумованих засобів, а може, сертифікат на будь-яку суму.

Ваші 3 додаткові переваги

Ми спеціально виділили три ключові переваги, які ви додатково отримуєте завдяки нашим корпоративним подарункам:
 1. Підвищення лояльності. Подарунки люблять усі: клієнти, співробітники, партнери. Проте дуже важливо вдумливо й відповідально підійти до вибору предметів. Ми офіційно прибрали банальні блокноти, чайні сервізи та чашки, підготувавши для вас особливі набори корпоративних подарунків, щоб унеможливити байдужість до дарувальника.
 2. Велика впізнаваність. За вашим запитом і певної кількості корпоративних подарунків ми спеціально брендуємо продукцію, щоб підвищити впізнаваність вашої компанії. Брендування сприяє формуванню міцніших дружніх зв'язків між дарувальником та одержувачем.
 3. Економія бюджету реклами. Універсальний і ефективний спосіб залучити цільову аудиторію - брендовані корпоративні подарунки, які працюють краще за найдорожчу рекламу. Наші подарунки відрізняються практичною користю та низькою вартістю контакту щоразу, коли ви їх даруєте з логотипом компанії.

Як зробити замовлення корпоративних подарунків у нас?

Ми завжди раді допомогти вам із вибором та оформленням корпоративних замовлень, адже:
 • мінімальне корпоративне замовлення можливе від 20 одиниць продукції;
 • відвантаження подарунків здійснюється протягом 3 днів;
 • брендуємо продукцію від 100 одиниць, а відвантажуємо протягом 5 днів;
 • для постійних клієнтів у нас завжди є приємні корпоративні знижки.

Коротке резюме

Корпоративні подарунки – це важливий інструмент у комплексі бізнес та маркетингових комунікацій, але ще це турбота, формування міцних стосунків. Такі знаки уваги, незалежно від свята, використовуються для ефективного формування корпоративного іміджу, встановлення персонального контакту з діловими партнерами, зміцнення зв'язків із цінними клієнтами та незамінними співробітниками.

Статистика та досвід показують, що вибирають нас для корпоративних привітань, бо:
 • свята трапляються частіше, ніж нам хотілось б, і ми завжди готові відправити корпоративні подарунки протягом 3-х днів без затримок;
 • нашим подарункам радіють усі, незалежно від віку, статусу та соціального становища;
 • узгодження деталей та своєчасне відвантаження, як і всі інші нюанси замовлення, ми повністю беремо на себе!

Здивуйте колег, партнерів або клієнтів, подарувавши їм замість банальних сувенірів витриманий стиль, усвідомлену презентабельність, привабливу турботу та незабутні емоції від парфумерних нот Sister`s Aroma.

Поділитися статтею:
Наші соц мережі