Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Як за допомогою запаху викликати у чоловіка довіру, романтику або пристрасть?
355
Як за допомогою запаху викликати у чоловіка довіру, романтику або пристрасть?

Як за допомогою запаху викликати у чоловіка довіру, романтику або пристрасть?

Ваші парфум - це перш за все трансляція певних емоцій, а не набір "ароматичних нот" і хімічних компонентів. За допомогою підбору правильного парфуму ви можете впливати на почуття інших людей. 

Запахи здатні управляти настроєм. Згадайте найщасливіші фрагменти свого дитинства. Який аромат згадується? Ванільними булочками мами, вологою скошеною травою або бузком під будинком? Перш за все наш мозок реєструє на яскраві моменти через запахи. Адже нюх - єдине з п'яти почуттів, пов'язане з лімбічної системою, найдавнішою частиною мозку, яка відповідає за почуття. 

Аромат - один з найпростіших методів викликати у чоловіка певні переживання. У цій статті ми розберемо, які парфуми створюють почуття довіри, романтики і пристрасті.

Які парфуми викликають довіру?

Ми довіряємо знайомим ароматам. Цю хитрість давно використовують в маркетингу: наприклад, багато супермаркетів розміщують пекарню так, щоб при вході в нього ви відчували аромат випічки. Такий аромат викликає відчуття затишку і апетит. Цей же прийом працює і з парфумами.

Наш асортимент пропонує вам вибір між кокетливою ваніллю в парфумі S 14 і аристократичною медовою мелодією в парфумі S 24 - нотки, яких викликають у чоловіків ностальгію по маминій кухні, випічці і домашній затишок.

Порада: якщо ви посварилися зі своєю половинкою - такі аромати допоможуть налагодити відносини. Нанесіть пару крапель одного з вищевказаних парфумів і скоро він прийде миритися, взявши з собою букет пишних квітів. 

Які парфуми викликають романтику?

Ніжність і хвилювання - стани, які доречні не тільки на перших побаченнях. Якщо ви хочете "освіжити" ваші відносини і відновити почуття романтичної закоханості, вам знадобляться дуже легкі аромати. Ледь вловимі. Парфуми повинні бути такими, щоб з кожним вдихом у чоловіка залишалося відчуття недомовленості.

Тонкий цитрусовий кришталь в парфумі S 20 і тендітна троянда з м'якими нотами вологого дерева в парфумі S 21 - парфуми, які хочеться вдихати дбайливо. Вам не доведеться штучно зображати з себе "тонку натуру" - аромат зробить це за вас.

Рада: наносите всього пару крапель таких парфумів, не більше. Ви швидко звикнете до легким ароматам і перестанете їх помічати, але інші люди будуть відчувати.

Які парфуми викликають пристрасть?

Довгограючі в'язкі і тягучі ноти закрутять голову будь-кому. Такі аромати не тільки збуджують чоловіків, але і розпалюють ваш азарт і жагу до життя. Ваша поведінка природним чином стане привабливішою і харизматичнішою.

Експресивний бергамот з чуттєвою амброю в парфумі S 2 і солодка троянда в тягучому мускусі в парфумі S 17 - аромати з сексуальним шлейфом, на які неможливо не звернути увагу. Справжня ін'єкція пристрасті. Якщо нанесете один з цих ароматів і підете в нічний заклад, не дивуйтеся великій кількості незнайомих чоловіків, які захочуть з вами познайомитися.

Порада: не рекомендуємо часто користуватися цими парфумами в офісі, оскільки ваші привабливі пахощі будуть відволікати людей навколо від робочого процесу

Керуйте емоціями - і світ буде ваш

Чим більше різних парфумів на вашій полиці - тим багатогранніше ви сприймаєте навколишнє. Міняйте аромати як одяг - не ходіть в одному і тому ж кожен день. І, звичайно ж, підбирайте потрібний настрій аромату під свій сьогоднішній стан. 

Наносьте парфуми на зап'ястя, скроні, область серця, задню частину шиї - і насолоджуйтеся бажаною реакцією від чоловіків. Ваш незвичайний і зачарований аромат не залишить їх байдужими.

У цій статті ми перерахували парфуми, які викликають приємні емоції у оточуючих  чоловіків. Однак, за допомогою певних ароматів ви можете змінювати також і свій настрій.

Поділитися статтею:
Наші соц мережі