Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Аромати, що викликають збудження і таїнства афродизіака
388
Аромати, що викликають збудження і таїнства афродизіака

Аромати, що викликають збудження і таїнства афродизіака

З білосніжної піни морських хвиль побачила світ богиня любові - Афродіта. Де б вона не ступала, усюди розросталися пишні квіти, і повітря наповнене було пахощами ...  Згідно з легендою, саме в її честь отримав назву той самий компонент ікс, який паморочить розум і заполоняє думки сильним, ледь контрольованим потягом. Сьогодні ми говоримо про афродизіаки в парфумерії і чари, яким вони наповнюють ноти.

  • Мускус  - найдавніший, глибокий і первозданний. Відомий з найдавніших часів, він зарекомендував себе, як помічник багатьох великих коханців.  Аромат мускусу складний, багатий і анімалістичний. Він цілісний і самодостатній.  Піраміда, що базується на мускусі - найпотужніша зброя зі звабу. Аромати, в яких панує мускус:  парфум S 4 ,  парфум S 16 ,  парфум S 17 .
  • Алмаз парфумерії, пані амбра , не тільки допомагає закріпити і зафіксувати аромат. Варто тільки почути її в базові ноти, як будь-яке занепокоєння і хвилювання відступають ... Амбра пестить, гріє, і владним жестом кличе за собою. Опиратися їй - марно. І чи потрібно? Вона робить парфум густим і тягучим, обволікаючим , а час доби трохи більше важким. І це - безцінно.  Аромати, в яких тон задає амбра:  парфум S 8 ,парфум S 26 ,  парфум S 29
  • Король ночі, священна індійська квітка, чарівний і вабливий жасмин . Варто було тільки з'явитися маслу з його пелюсток, як його тут же стали називати еліксиром любові. Кажуть, з його допомогою самій Клеопатрі вдалося спокусити Марка Антонія. Жасмин - це про чуттєву насолоду. Це розкріпачення, інтуїтивне бажання і запашний шлях до нових граней пізнання пристрасті.  Парфуми, в якому звучить жасминовий колір - це ода ейфорії.  Аромати, в яких можна знайти місячну квітку любові: парфум S 1 , парфум S 2 , парфум S 28 .
  • Насичений і буйний, трохи тваринний запах  туберози  полонить і навіює зігріваючи тіло і душу думки. Ви знаєте, що в пуританські стародавні часи молодим дівчатам забороняли затримуватися поруч з цією квітучою спокусницею? Аромат, що несе в собі туберозу - це антистрес і приманка, поклик Ероса, що виходить із самих глибин свідомості, і його не просто чуєш або ледь відчуваєш.Такий парфум відчуваєш кожною клітинкою і коришся його поклику.  Аромати, наповнені чарами туберози:  парфум S 15 , парфум S 33 .
  • Його по праву називають найпотужнішим рослинним афродизіаком. Він гордо носить титул Квітка Квіток.  іланг-іланг - це коли агресивний звір перетворюється в царственого і пристрасного покровителя. Він пробуджує фантазії і підсилює потяг. Складно встояти, коли поруч знаходиться людина під заступництвом цього компонента. Аромати, де царює іланг-іланг: парфум S 9 , парфум S 29 . Афродизіак в нишевій парфумерії - це справжня магія. Дозвольте собі збагатитися чарами. А ми із задоволенням допоможемо вам знайти свій фантастичний елемент.
Поділитися статтею:
Наші соц мережі