Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Аромати пристрасті
351
Аромати пристрасті

Аромати пристрасті

Збудження тісно пов'язане з запахом тіла. Вся справа в особливих летких з'єднаннях, які виділяються разом з потом людини - наш мозок реєструє їх через нюх і посилає тілу стимулюючий сигнал. Тому не дарма, коли говорять про сексуальне тяжіння, згадують так звану "хімію".

Кожен аромат збуджує по-своєму. У парфумерії сексу багато своєрідного: викликає і таємного, голосно стогне і тихого, розпусного і в місіонерській позиції.
Сьогоднішня добірка ароматів буде гарячою. Обережно, не обпечіться!

Запах першого сексу - для першого разу з новим партнером

Порушення і хвилювання - приблизно такий коктейль почуттів ви можете отримати перед першим сексом з новим партнером. Звичайно ж, хочеться "не облажатись" і показати себе у всій красі.
Це особливий випадок, коли потрібен заспокійливий і збудливий аромат. Думаєте, це неможливо? Чуттєвий і гострий парфум S 6 доводить зворотне. Цей запах - найбільш непередбачуваний персонаж серед парфумерної колекції Sister's Aroma. З перших нот він підкуповує свіжим, накрохмаленим звучанням бергамота з зеленими нотами інжиру, які створюють образ спокійного парфуму. Але потім, несподівано вступають в гру рожевий перець і кардамон, додаючи композиції гостроти.

Спокушаємо, але не здаємося легковажною - для сексу з партнером, з яким хочемо будувати відносини.

Так, навіть для таких випадків є особливі аромати. Якщо ви хочете підсилити свою сексуальність, але при цьому не здатися вітряною і легкодоступною - потрібен ягідний запах. Психологи відзначають, що в правильних пропорціях смородинові ноти можуть бути "сексуально-підступними", збуджуючи акуратно і непомітно.
Ненав'язливий і спокусливий  парфум S18 - той самий аромат. У піраміді парфуму яскравими солістами є ноти соковитої смородини зі свіжими відтінками м'яти і лайма. М'якою хмарою лягає шлейф з білого мускусу, який відрізняється від звичайного більш акуратним "не кричущим" звучанням.

Яскрава пристрасть - для створення максимального враження

Якщо ви відчуваєте себе розкуто і впевнено, і хочете зробити максимально привабливий ефект - прийшов час для потужних афродизіаків.
Нещадно збудливий  парфум S 8 створений з соковитою композицією стиглої груші, екзотичного лічі та ванільної троянди, закутаний в обійми сухої деревини, амбри і уда.
Але є в цій піраміді один компонент, який не залишає байдужим жодного ...
Додаємо сексуального різноманіття - для пар, готових відкривати нoве.
Якщо ви відчуваєте, що у вашій парі секс приївся - пора щось поміняти. Обстановку, пози, нестандартні підходи. Найпростіше, звичайно ж, принести в інтимне життя новий запах. Просто змінити парфуми, і відчуття від сексу неминуче зміняться.
Пропонуємо вам спробувати щось п'янке і томне. Ваніль. Тютюн. Ром. Кориця. Таке багате інтимне звучання парфуму S 14, з яким неможливо прогадати. Нотки, які розкріпачують для сексуальних експериментів. Ідеально поєднується з сухим вином і приглушеним джазом. 

Пік пристрасті - насолоджуємося орг @ змом

Найпоширенішу перешкоду на шляху до оргазму - скутість. Вся заковика в тому, що чим більше ви намагаєтеся розслабитися, тим сильніше внутрішньо напружуєтеся. Тілесний затиск - штука хитра, вимагає особливого підходу. 
Розкріпачуючий і, одночасно, заспокійливий запах - найкращий помічник оргазму. Поставте в спальні  Аромадиффузор Казанова  - і можете сміливо забути про все на світі. Цей шоколадний аромат провокує не просто пристрасть - він ніби шепоче вам "Розслабся, дитинко, все добре".
Живіть яскраво кожен день разом з Sister's Aroma!
Поділитися статтею:
Наші соц мережі