Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

ТОП-5 весняних ароматів
398
ТОП-5 весняних ароматів

ТОП-5 весняних ароматів

Вибір парфуму цілком залежить від пори року: холодною зимою хочеться зігріваючих, затишних композицій, за типом парфуму S 14 з п'янким ромом і пікантною корицею, а спекотним літом найбільш гостро відчувається потреба в свіжих компонентах, за типом бергамоту або амальфитанского лимону, які дзвінко лунають в парфумі S 25.

Навесні ж вибір падає на квітучі композиції. Помилково вважати, що троянда - суто жіночий компонент. Наприклад, в парфумі S 17 ніжна квітка в поєднанні з зухвалим УДОМ і сухою деревиною звучить пишно і владно, що робить аромат фаворитом серед поціновувачів східних парфумів.

Онлайн-парфумери Sister's Aroma склали список з 5 композицій, на які варто звернути увагу при пошуку весняних парфумів. Перейдемо відразу до них!

Парфум S 15. Аромат, який не належить до групи теплих або холодних. Білі квіти в складі османтусу і туберози несподівано розкриваються на шкірі персиковими нотами, в той час як жасмин обволікає композицію вершковою хмарою. 

Парфум S 17. Самодостатній, владний аромат зі східним характером, який, незважаючи на багату композицію, не тисне своїм звучанням. Важка солодкість смоли бензойного дерева, тепло фруктових відтінків і сухість деревних нот. Пишний орієнтальний букет з гурманським підтекстом.

Парфум S 21. Ті, хто все життя уникав троянду в парфумах, повністю змінюють своє ставлення до квітки після цього аромату. Чисте, кришталеве звучання грасської троянди, зібраної у узбереж Франції, володіє вітряним, спокійним настроєм, додаючи образу королівського благородства і доречної стриманості. 

Парфум S 22. Аромат для тих, хто любить додати перчинки в щоденну рутину. При досить передбачуваній базі у вигляді нарцису і троянди, несподівано про себе заявляють кмин з перцем чилі, роблячи композицію характерною і пікантною. Незважаючи на певну зухвалість компонентів, парфум можна сміливо описати як casual, завдяки помірному і холодному звучанню. 

Парфум S 27. Дивовижна гра холодної шкіри з теплою ваніллю в поєднанні з важким тютюновим шлейфом. Парфум S 27 - це інтимний діалог компонентів, грою яких неможливо насититися.

Детальніше про композиції кожного парфуму можна дізнатися в розділі «Парфуми». Надихайтеся, пробуйте і прислухайтеся. Кожен аромат - це нові відчуття і настрій. Який з перерахованих вище найбільш точно передає ваш стан цієї весни?

Поділитися статтею:
Наші соц мережі