Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

ТОП-5 чоловічих ароматів
527
ТОП-5 чоловічих ароматів

ТОП-5 чоловічих ароматів

Аромат чоловіка - один з найбільш емоційних і розбурхуючих тригерів, спогади про який викликають в голові певний образ. Правильно підібраний парфум може як гармонійно доповнити ритм життя, так і не збігтися з настроєм і характером володаря.

Наші онлайн-парфумери склали особисті асоціації з чоловічими ароматами, на основі відгуків і власних відчуттів. Ось, що вийшло в результаті:

  • Парфум S 16 навіює думки про білу накрохмалену сорочку на чоловічому рельєфному тілі. Аромат, який притягує своєю шляхетністю і чистим, майже прозорим звучанням мускусу.
  • Парфум S 19 викликає асоціацію з дорогим, шкіряним салоном машини, і довгою дорогою між хвойних дерев з туманом, що опустився за вікнами.
  • У серці Парфуму S 25 звучать бергамот, ірис і сандалове дерево, що додає образу впевненості і самодостатності. Тонка, майже кришталева композиція парфуму підкреслює непохитність у прийнятті рішень і незалежність від думок з боку.
  • Звучання Парфуму S 31 п'янить своїм бурбоновим шлейфом з серпанком тютюну, заманюючи до приглушеної, інтригуючої розмови за келихом вина під джазову платівку, і наповнюючи атмосферу інтимним підтекстом.
  • На противагу попередньому парфуму,  Парфум S 32 заспокоює безтурботним настроєм солоного океану і сухих деревних нот, акцентуючи увагу на душевному спокої легкими відтінками ненав'язливого цитрусу.

    Кожен аромат - це особливий настрій і асоціація. Завдання онлайн-парфумера - підібрати ті парфуми, які стануть відображенням володаря.

    Довірте нам цей вибір. Дозвольте аромату говорити замість вас.

Поділитися статтею:
Наші соц мережі