Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Що таке піраміди ароматів?
390
Що таке піраміди ароматів?

Що таке піраміди ароматів?

Один закохує, інший умиротворяє, третій збуджує. Все це відбувається завдяки багатошаровим, складним пірамідам компонентів, які в парфумерному світі звуться «ольфакторні».

Початкові ноти будь-якої піраміди найлегші і летючі, випаровуються через кілька хвилин після нанесення.

Ноти серця - це душа парфуму, яка залишається чутна протягом декількох годин. І, нарешті, базові ноти - найважчі і довгограючі, якими насичується одяг, волосся і простір.

Кожен нішевий парфум - це непередбачувана гра компонентів. Наприклад, несподіваний дует свіжих конвалій з соковитою і насиченою маракуйеєю в парфумі S 4, або важкі, п'янкі ноти віскі в дуеті зі свіжо стріляними гільзами і паленим цукром в парфумі S 31.

Те, як розкривається парфум, залежить від багатьох чинників: пори року, погоди, особливостей шкіри і навіть гормонального фону. Тому часто трапляється таке, що з перших нот відбувається повне відторгнення аромату, а через деякий час цей же запах безповоротно закохує своїм звучанням.

Тому, якщо у вас не трапилася любов з парфумом з першого погляду, то дайте йому ще кілька шансів. ⠀

Можна нескінченно говорити про нішу, тому що кожен флакон - це окрема легенда і емоція, яка залежить від настрою власника в певний період часу. Але про нішу, як не дивно, говорити не потрібно. Її потрібно слухати.

Поділитися статтею:
Наші соц мережі