Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Санітайзер: навіщо він потрібен і що це таке?
1065
Санітайзер: навіщо він потрібен і що це таке?

Санітайзер: навіщо він потрібен і що це таке?

Здавалося б, в 21 столітті, в сучасному технологічному світі, коли фактично в кожної людини є доступ до мила й води, питання гігієни не повинно стояти настільки гостро. Але, на жаль, ця проблема сьогодні як ніколи актуальна. Одним з головних наших завдань, слідом за Всесвітньою організацією охорони здоров'я, стала дезінфекція та відкрита боротьба з бактеріями, стійкими до антибіотиків. І важливу роль тут відіграє антисептик з приємним запахом.

Головний шлях зараження - руки, які постійно стикаються з оточуючими нас предметами. Далеко не завжди є можливість помити їх з милом, тому як альтернативний метод боротьби з мікробами, популярність набрали санітайзери. Якщо коротко, то це високоефективний засіб для антисептичної обробки поверхні шкіри й рук.

Спочатку санітайзер вперше з'явився в лікувальних закладах. Медичний персонал для того, щоб виключити швидке поширення інфекцій між собою й пацієнтами, спочатку ретельно миє руки, а потім обробляє антисептичним засобом. Саме обробка антисептиком - ключова складова дезінфекції, яка захищає організм людини від попадання мікробів.

Цікаво, що була проведена маса різних досліджень, які одноголосно показали, що своєчасна та правильна гігієна рук веде до ефективного зниження поширення інфекцій. А це в результаті зменшує ризик виникнення бактерій стійких навіть до антибіотиків. 

Що вибрати:  санітайзер або мило?

Санітайзер - це невеликий флакончик з антисептиком у вигляді гелю або спрея. Найчастіше для антимікробного захисту в його складі ти знайдеш ізопропіловий або етиловий спирт, який миттєво знищує бактерії. Однак це станеться тільки, якщо концентрація діючого компоненту не нижче 70%. Існують антибактеріальні засоби, розроблені на базі антибіотиків. Також є безспиртові санітайзери, де активною речовиною виступають похідні йоду або органічні кислоти.

У повсякденному житті сучасна людина рідко замислюється про те, яка кількість небезпечних бактерій мешкає навколо неї. І незважаючи на події, пов'язані з останньою інфекцією, життя настільки насичене й активне, що користуєшся санітайзером вкрай рідко, як правило, тільки, коли немає доступу до води та мила.

Переходимо до найважливішого, що ж краще - мило або санітайзер? Численні дослідження показують, що на поверхні мила скупчуються бактерії, які стрімко перетворюють його на своєрідний розсадник інфекцій. Тому ми не втомлюємося повторювати, що використання санітайзеру більш ефективне, гігієнічне, комфортне і, як не дивно, приємне.

Парфумований санітайзер: міф чи реальність?

Перш, ніж ми розповімо тобі свій секрет, хочеться відзначити, що для виробництва санітайзеру використовуємо біоорганічну основу. Тому вони зовсім не сушать і не викликають роздратування шкіри рук. У нашому асортименті санітайзер з ароматом "Sister`s Aroma" відрізняється унікальним складом і приємними відчуттями. Секрет в тому, що вони як істинний парфум мають ноти, а  як найсильніший антисептик володіють неймовірними властивостями захисту.

Цим ми зруйнували міф, що санітайзер обов'язково повинен бути з запахом спирту. Тепер ти можеш вибирати санітайзер з духами. Наприклад, "Roses from ex" допоможе тобі залишатися на висоті в будь-який момент. Нота серця розкривається витонченістю Граської троянди, а все тому, що це квітковий аромат.

Зверни увагу на антисептик з ароматом "S 18", призначений для тих, хто піклується про своїх близьких і, зокрема, про себе ! Візьми його з собою на прогулянку або в подорож, щоб відчувати впевненість і ні про що не турбуватися.

Будь-який арома санітайзер з нашого асортименту дозволить насолоджуватися моментами життя і не відволікатися на зайві дії. Просто довірся нам, а про решту ми вже подбали.Поділитися статтею:
Наші соц мережі