Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Парфуми унісекс
331
Парфуми унісекс

Парфуми унісекс

Час не стоїть на місці. Все змінюється - і ментальність, і наше сприйняття світу, і, звичайно ж, переваги. 

Ми відходимо від рамок і однотипних установок. Ми не боїмося бути першовідкривачами, чи не боїмося піти на ризик, робимо трендовими нестандартні рішення і створюємо нові форми. І нехай жінки як і раніше носять красиві сукні і мереживо, а чоловіки так гарні в своїх класичних костюмах, індустрія парфумерії нарешті готова визнати, що парфуми унісекс - це певна перемога в світі вишуканих ароматів. Розповімо детально про те, що це, для кого, і чому не варто боятися експериментів з подібними парфумами.

Чим чоловіча парфумерія відрізняється від жіночої? Чи можна застосовувати клишировані слова «сильний» і «ніжний» до різновидів ароматів?

Справа в ключових інгредієнтах і асоціаціях. З давніх-давен прекрасну стать порівнюють з ніжною квіткою, яка розкривається, пахне і транслює витонченість, крихкість і красу. Чоловічі вібрації - це дерево. Спокій, сила, міцний характер.  Втім, це ніколи не заважало створювати «жіночі» аромати з деревними нотами, а в «чоловічі» додавати емоційну пряність. Гармонії нот можна домогтися навіть з найбільш суперечливих на перший погляд елементів.

За традицією, упаковка парфуму для дівчат часто химерно, має незвичайні форми і яскравий колір, в той час як чоловічі парфуми відрізняються строгістю  і непомітним мінімалізмом. А що щодо категорії унісекс?

Сміливо заявляємо, що прабатьками унісекс-парфумерії були пахощі в стародавні часи. Іланг-іланг і жасмин, солодкі елементи наших бестселерів парфум S 2 , парфум S28 і парфум S 33 використовувалися, як афродизіак для кожної статі. 

Мускус і амбра, які так добре відчуваються в сучасній чоловічій парфумерії, свого часу допомагали і войовничим правителям, і їх спокусниці. Аромати безстатеві. Вони звучать і знаходять життя в асоціаціях, які викликають.

Уд може намалювати образ тієї самої коханої, ніжна лілія нагадає про його міцні руки,вручається білий букет, а тубероза розповість про улюблений квітучий парк, де був перший поцілунок, зародилася глибоке почуття. Грані стираються, залишаються тони, образи, силуети ...

Упаковка такого парфуму НЕ буде кричати. Найголовніше - там, усередині. «Безстатевих» таких ароматів не позбавляє їх характеру і особи, але додає загадку, наділену особливою чарівністю. 

Перевага парфумів категорії унісекс у відчуттях, які кожен відчуває по-своєму. Ніша індивідуальна. Вона не потрапляє під штампи і ярлики. Цей тандем створює дивовижний аромат, в який закохуються представники кожної статі. 

Асортимент парфумерії Sister`s Aroma представлений в форматі унісекс. І не дивуйтеся, якщо тендітна жіноча натура закохається в сухе дерево, а міцний чоловічий характер не встоїть перед чуттєвою конвалією. Дозвольте собі піддатися пориву душі. Почуйте той аромат, який стане вашою невід'ємною частиною. Експериментуйте і довіртеся нам. Відчуйте парфум кожною клітинкою.

Поділитися статтею:
Наші соц мережі