Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Навіщо скрабувати шкіру рук? Smart новинка від Sister's Aroma
554
Навіщо скрабувати шкіру рук? Smart новинка від Sister's Aroma

Навіщо скрабувати шкіру рук? Smart новинка від Sister's Aroma

Активний спосіб життя й навколишнє середовище сильно впливають на стан шкіри рук та ніг. Для того, щоб вони залишалися доглянутими й виглядали здоровими, радимо регулярно робити SPA-процедуру в домашніх умовах за допомогою скрабу.


Навіщо потрібен скраб вдома?

Головне призначення скрабу - відлущити відмерлі клітини шкіри. В результаті це дозволяє шкірі дихати, вирівняти її колір і надати небаченої гладкості. Мало хто знає, але в місцях скупчення відмерлих клітин можуть з'явитися бактерії та інші недружні мікроорганізми. З цієї причини, потрібно систематично прибирати загрубілі ділянки шкіри, особливо в тих місцях, де шкіра не дихає, тобто на ногах.


Крім відлущування ороговілого шару скраб має інші переваги:

  • поліпшення мікроциркуляції крові, а це допомагає наситити шкіру киснем;

  • скрабування дозволяє легко вбирати корисні компоненти з нашої косметики;

  • отримання рівного й гарного тону шкіри без жорсткості й мікротріщин.


Однозначно регулярне використання пілінгу робить шкіру рук і ніг бездоганно гладкою та ніжною.


Натуральні й штучні інгредієнти скрабу

Частинки будь-якого скрабу бувають як натуральними, так і штучними. До натуральних відносять каву, виноградні, абрикосові, мигдалеві кісточки, цукор, сіль і інші.

Ненатуральні - це засоби з полімерними частинками. Відзначимо, що полімерні скраби абсолютно нешкідливі для шкіри, але вкрай небезпечні для навколишнього середовища. На щастя, ми використовуємо тільки натуральні компоненти й дотримуємося всіх існуючих екологічних норм і стандартів.


Скраб для рук: навіщо він потрібен?

Жіночі руки, м'які та ніжні, привертають чоловічу увагу так само сильно, як обличчя й фігура. Однак ідеально доглянутими руками сьогодні похвалитися може далеко не кожна з нас. Але ми це виправимо за допомогою нашої новинки smart пілінг для рук.


У нашому новому продукті ми передали всю любов до шкіри рук. Склад пілінгу абсолютний clean beauty. Тут тільки потрібні й корисні інгредієнти для вашої шкіри, а PHA кислоти - нове сімейство кислот з великими молекулами, які працюють делікатно й підходять для чутливої ​​шкіри. Скрабуючі частинки вулканічної породи глибоко проникають в пори, поглинаючи всі токсини й відлущують ороговілий шар. Пілінг потрібно наносити на вологу шкіру впевненими масажними рухами. Протягом декількох хвилин необхідно продовжити масажування, після чого потрібно змити засіб теплою водою й нанести живильний натуральний крем. Новинка доступна до замовлення на нашому сайті та готова дарувати вашим рукам все найкраще!


Цей smart-пілінг також ефективний і для ніжок. Ось деякі переваги використання скрабу в домашніх умовах:

  • очищення: за допомогою спеціальної структури скраб прибирає відмерлу й ороговілу шкіру;

  • оновлення: завдяки впливу скрабу клітини шкіри швидко регенеруються;

  • відновлення: крім зовнішньої позитивної дії, він знімає втому ніг після важкого дня й розслаблює їх;

  • захист: скраб оновлює дерму й стимулює кровообіг, тому шкіра ніжок більш захищена від різних бактерій та інфекцій.


Безумовно, це покращує кровообіг, прискорює обмін речовин. Кожна така процедура - додатковий масаж для ваших рук, який допоможе пом'якшити їх і наситити корисними речовинами. Одним словом, дивуючого ефекту можна домогтися, регулярно використовуючи скраби для рук і ніг.


Як користуватися скрабом?

Наносите скраб на добре очищену шкіру й навіть злегка розпарену. Починайте з невеликих ділянок шкіри, ретельно скрабуючи їх круговими рухами. Це допоможе не пропустити жодної ділянки шкіри. Приділіть особливу увагу проблемним ділянкам шкіри. Після скрабування потрібно добре змити теплою водою скраб зі шкіри.

Завершіть процедуру теплою  водою. І нарешті нанесіть живильний smart крем, щоб зробити шкіру неймовірно м'якою й насиченою корисними речовинами.


Як часто робити спа-процедури?

В ідеалі виконуйте SPA-процедури раз на тиждень, після манікюру й педикюру, щоб вони могли протриматися якомога довше. У домашніх умовах з нашим smart пілінгом процедура займе не більше 20 хвилин.

Експериментуйте й тоді ваші ручки та ніжки будуть з вдячністю сяяти життєвою силою й красою. Здорова та гладка шкіра додасть вам впевненості в собі, підвищить настрій і налаштує на потрібний лад в будь-якій життєвій ситуації.ЗАМОВИТИ ПІЛІНГ ДЛЯ РУК

Поділитися статтею:
Наші соц мережі