Безкоштовна доставка при покупці понад 750 грн

Що обрати - парафін або віск? 5 причин перейти на воскові свічки
14801
Що обрати - парафін або віск? 5 причин перейти на воскові свічки

Що обрати - парафін або віск? 5 причин перейти на воскові свічки

Що обрати - парафін або віск? 5 причин перейти на воскові свічки

Подобається запалити вдома свічки, щоб створити затишну й розслаблюючу атмосферу? А яким свічкам ви віддаєте перевагу для цього - восковим чи парафіновим? Сьогодні ми розповімо всю правду про парафін, про головні відмінності й назвемо 5 причин, чому давно пора перейти на екологічні воскові свічки.

Історична довідка про парафін і віск

У середнє століття стали виробляти свічки з бджолиного воску. Це допомогло відмовитися від жирових свічок, які були з масою недоліків таких, як кіптява й неприємний запах. Однак жир у великій кількості добути було набагато простіше, ніж віск, тому такі воскові свічки завжди цінувалися дорожче.

Вперше парафін з'явився в 1850 році, але й по сьогодні більшість свічок виготовляється саме з нього. Парафін отримують зі сланцю й нафти. Активний видобуток парафіну відкрив перспективи масово виробляти дешеві свічки, тому що коштував він набагато дешевше, ніж віск та інші подібні до нього натуральні речовини. В кінці двадцятого століття в світі почалася епоха "свічкового ренесансу". Ароматні декоративні свічки стали обов'язковою деталлю будь-яких свят, оригінальним подарунком і прикрасою інтер'єру.

Крім традиційних довгих свічок зараз можна придбати свічки-фігурки, плаваючі таблетки, гелеві свічки в стаканчиках і в скляному посуді й, навіть, в кокосових горіхах. Звичайно, це всього лише кілька прикладів, адже асортимент свічок в сучасних магазинах набагато ширше.

Один великий недолік парафінової свічки

Погодьтеся, що науково-технічний прогрес не завжди сприятливий для людей і навколишнього середовища. Використання деяких свічок може нанести сильну шкоду нашому з вами здоров'ю. Саме про це хочемо розповісти вам нижче ... Отже, в чому невиправний недолік парафінової свічки?

По-перше, парафін під час горіння виділяє толуол і бензол у повітря, що дуже шкідливо для будь-якого живого організму. Крім канцерогенності бензол характерний мутагенними, алергічними та іншими небезпечними діями. Важливо відзначити, що толуол - це отрута загальнотоксичної дії, який викликає хронічне отруєння й стрес. Подразнюючий ефект від нього сильніше бензолу. Він тягне за собою зниження працездатності й ендокринні порушення, а через високий рівень розчинності в жирах і ліпідах толуол накопичується в основному в клітинах нервової системи.

По-друге, більшість виробників використовує складне з'єднання в якості закріплювача аромату. В результаті це викликає алергічну реакцію, запаморочення, порушення дихального ритму, нудоту й головний біль. Крім того, парафінові свічки містять більше 70% різних добавок, ароматизаторів, барвників та інших компонентів. При виготовленні таких свічок досить часто застосовуються штучні добавки, що негативно впливає на здоров'я й загальне самопочуття людини. Тому сучасні люди давно відмовилися від використання парафінових свічок, зробивши свій свідомий вибір на користь натурального екологічного воску.

Переваги та позитивні відмінності воску

Користь воску легко пояснюється його практично цілющими властивостями й характеристиками. Зауважимо, що він не окислюється, має високу хімічну стійкість, а ще віск плавиться повільно без потьоків і неприємних потріскуючих звуків.

Натуральний віск заворожує своїм медовим легким ароматом. А якщо свічку з воску довго не використовувати, то вона просто покривається білим нальотом. Віск абсолютно непроникний перед вологою й здатний зберігати максимально довго без втрати якості. Такі свічки горять рівно, без неприємного запаху, кіптяви та інших неприємних наслідків.

Аромат натуральної воскової свічки благотворно впливає на нервову систему й настрій. Ви отримаєте глибоке заспокоєння й розслаблення, позбудетеся від негативних емоцій, втоми і, навіть, роздратування. Солодкуватий і ніжний запах викликає приємні спогади про ті події, що в серці.

5 причин обрати воскову еко-свічу

З корисними властивостями ми розібралися, а от чому вам потрібно прямо зараз перейти в наш магазин і вибрати свою еко-свічку, зараз розповімо …

  1. 100% натуральність: наш склад абсолютно унікальний своїми корисними властивостями й природністю компонентів.

  2. Сертифікована екологічність: наші свічки не піддаються хімічній обробці, а тому в процесі горіння не виділяють токсичних речовин.

  3. Задоволення й натхнення: аромат палаючої свічки приємний своїми медовими, квітковими або будь-якими іншими нотками, які заявлені в складі.

  4. Вигідно й економно: не дивлячись на те, що воскова свічка трохи дорожче за парафінову, використовується вона економічніше, тому що віск горить яскравіше й довше.

  5. Корисно для здоров'я: віск містить в собі негативні іони, які очищають повітря в приміщенні й роблять його максимально здоровим. А ще вони володіють знезаражувальним ефектом і допомагають виключити багато хвороб.

Чудові й корисні еко-свічки чекають на вас у нашому магазині. Вони неодмінно принесуть вам довгоочікуване щастя, благополуччя, гармонію та любов!Поділитися статтею:
Наші соц мережі